آخرین شرایط جسمانی حمیدرضا صدر بعد از شیمی درمانی

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران : عباس یاری، منتقد سینما، در اینستاگرامش، از آخرین شرایط سلامتی حمیدرضا صدر، منتقد سینما و مفسر فوتبال، پس از انجام شیمی درمانی خبر داد.

آخرین شرایط جسمانی حمیدرضا صدر بعد از شیمی درمانی

به گزارش به نقل از خبرآنلاین، عباس یاری، با انتشار عکسی از خود در کنار حمیدرضا صدر، خبر داد که در شیمی درمانی این مفسر سرشناس فوتبال، وقفه ای پیش آمده است.

عباس یاری، منتقد سینما، در اینستاگرامش، از آخرین شرایط سلامتی حمیدرضا صدر، منتقد سینما و مفسر فوتبال، پس از انجام شیمی درمانی خبر داد.

او نوشت: این روزها برگزاریِ رقابت های جام ملت های اروپا، باعثِ گرم شدنِ تب فوتبال در بیشتر نقاط دنیا، از جمله ایران شده و بسیاری را جلوی صفحهٔ تلویزیون نشانده است، من اما قبل از این که نتایج این رقابت ها برایم اهمیت داشته باشد، بیشتر دلتنگ همکار قدیمی و رفیق عزیزم دکتر حمیدرضا صدر هستم که تحلیل ها و حضورِ پرشور و حالش در چنین رویدادهایی، جذابیت خاصی به برنامه های فوتبالیِ تلویزیون می داد. متاسفانه او مدتی است در بستر بیماری است.

پریشب وقتی به همسرش زنگ زدم، آرزو می کردم بگوید همه خوب و سرحال و قبراق هستیم و جای هیچ نگرانی نیست، اما متوجه شدم که حال حمید چندان روبه راه نیست، پزشکان فعلا شیمی درمانیِ او را متوقف کرده اند و امیدوارند بدن تا حدی آرامش پیدا کند تا آن ها بتوانند درمان های تکمیلی را ادامه دهند.

البته من و حمید که هرکدام دوره ای از جوانی و عمرمان به فوتبال و تلویزیون متصل بوده، (من به نام تصویربردار در پشت دوربین و او به نام مفسر، جلوی دوربین)، هیچ وقت با هم به استادیوم پا نگذاشتیم و تا چند سال پیش، دیدن تئاتر و رفتنِ سینما مهمترین الواتی مان بود به طوریکه طی هفت روز هفته با انرژی و شادابی تمام، برای دیدار از چندین و چند فیلم و نمایش حاضریراق بودیم! خدا را شکر که حمید و همسرش در طول زندگی، از پسِ سخت ترین مسائل، مانند بیماری سرطان مهرزاد برآمدند و ثابت کردند عشق از هر دارویی کارسازتر است؛ آرزو می کنم این بار هم آن ها از بحرانِ پیش آمده به سلامت گذر کنند. مصاحبت با دوستان خوبی مثل مهرزاد و حمید، طی سال ها، جزو لذت بخش ترین حوادث زندگی من بوده. این زوج دوست داشتنی، آخرهای شب بعداز دیدنی نمایش یا فیلمی، لطف می کردند و من را که سال هاست ماشین ندارم تا جلوی منزلم می رساندند و از نانوایی نزدیکِ خانه ما که معمولا تا نیمه های شب باز است، چند نان سنگک داغ می خریدند. برای حمید آرزوی سلامتی، حال خوب و لب خندان دارم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1218

به "آخرین شرایط جسمانی حمیدرضا صدر بعد از شیمی درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط جسمانی حمیدرضا صدر بعد از شیمی درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید