آذری: اوضاع را کنترل نمی کردیم در بازی با پرسپولیس اتفاقات بدتری رخ می داد، اصفهانیان به خانه برود و نوه هایش را عظیم کند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتقاد از کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: بهتر است فریدون اصفهانیان به خانه برود و استراحت کند!

آذری: اوضاع را کنترل نمی کردیم در بازی با پرسپولیس اتفاقات بدتری رخ می داد، اصفهانیان به خانه برود و نوه هایش را عظیم کند

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره اینکه زاهدی فرد به دلیل پنالتی گرفته شده به نفع فولاد از پرسپولیسی ها عذرخواهی نموده است، گفت: جواد نکونام با توجه به اتفاقاتی که افتاده اظهارنظری را داشته است، ولی بیاید از یک بُعد دیگر این موضوع را نگاه کنیم. آقایان اگر تمایل دارند این صحبت ها را یکی یکی یادداشت نمایند که شاید بعداً بخواهند از آن استفاده نمایند. در این فوتبال بی در و پیکر یک نفر شهامت این را داشت که اگر اشتباهی نموده است، عذرخواهی کند. فلسفه این کار خیلی خوب است، چون زاهدی فرد اشتباه فاحشی کرد و پنالتی که اظهار داشت، صد درصد غلط بود.

وی ادامه داد: بنده درباره قضاوت زاهدی فرد باید بگویم که ایشان امسال برای ما چهار بار قضاوت نموده که در هر چهار بازی اشتباه داشته است. ما دو بار با کمیته داوران مکاتبه کردیم. با آقای سهرابی نیز صحبت کردیم. قبل از این بازی هم گفتم که چرا ایشان را برای قضاوت ملاقات ما و پرسپولیس انتخاب نموده اید و چرا خودتان شائبه ایجاد می کنید؟! ما همواره نسبت به قضاوت های زاهدی فرد انتقاد داشتیم و نقدها مان نیز با تأیید کارشناسان داوری همراه بوده است.

وی اشاره نمود: بحث ما این بود چون ایشان کاندیدای قضاوت دربی بوده و این بازی را قضاوت ننموده است، در شرایط روحی خوبی نیست. وقتی یک داور اشتباه می نماید چه به نفع و چه به ضرر ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم، چون اشتباه نموده است. حالا ایشان شهامت داشته و از طرفداران محترم پرسپولیس عذرخواهی نموده است، اما آقای زاهدی فرد، شما چند بار برای فولاد، سپاهان، ذوب آهن و تراکتور به اشتباه سوت زده اید؟ چرا از طرفداران این تیم ها عذرخواهی ننموده اید؟

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان توضیح داد: من اعتقاد دارم زاهدی فرد با عذرخواهی رفتاری انسانی را نشان داده است، اما می گویم همین رفتارها باعث ایجاد شائبه در دیگر باشگاه ها می گردد. این مسائل باعث می گردد تا گفته گردد مباحثی که راجع به بعضی تیم ها مطرح می گردد، دارای اصالت است. آقای زاهدی فرد، وقتی شما پنالتی را به اشتباه به نفع ما گرفتید، بعد از آن چند سوت اشتباه به ضرر ما زدید که باعث شد نتیجه بازی عوض گردد.

آذری با اشاره به حواشی این بازی خاطر نشان کرد: من هیچکدام از آن اتفاقات را تأیید نمی کنم. اتفاقاتی که در جریان و بعد از بازی رخ داد، تحت هیچ شرایطی مورد تأیید من نیست و دوست ندارم شاهد چنین صحنه هایی باشم، ولی اگر من یا افشین پیروانی آنجا نبودیم و اوضاع را کنترل نمی کردیم شاید اتفاقات خیلی بدی رخ می داد.

وی که با برنامه رادیویی ورزش ایران گفت وگو می کرد، در ادامه با انتقاد از سکوت کمیته داوران گفت: آقای اصفهانیان! اگر شهامت دارید جواب من را بدهید. شما چرا آقای زاهدی فرد را در سال 99 چهار بار برای بازی های فولاد انتخاب می کنید؟ آقای زاهدی فرد در بازی با نساجی پنالتی روی قاسمی نژاد را نگرفت، در بازی با استقلال یک پنالتی روی قایدی گرفت که اشتباه بود. آقای زاهدی فرد داوری شجاع و آینده دار است، ولی کاش این عذرخواهی ها را رئیس کمیته داوران انجام می داد. نه تنها از این دو باشگاه بلکه از همه باشگاهی که متضرر شده اند.

آذری تأکید کرد: کار زاهدی فرد را برای عذرخواهی تحسین می کنم، ولی ای کاش شهامت عذرخواهی برای همه اشتباهاتش را داشت.

وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال نیز توضیح داد: امیدوارم انتخابات برگزار گردد و فدراسیون فوتبال سروسامان بگیرد و اصلح ترین فرد در رأس فدراسیون قرار بگیرد. ما در امسال درگیر اساسنامه و بعد از آن پرونده ویلموتس و بازنشستگی بوده ایم. بخشی از این بی سروسامانی ها برای این است که کنترل کافی بر فوتبال نداشته ایم. امیدوارم با انتخابات اتفاقات خوب رخ دهد و یک سازماندهی مناسب در همه دپارتمان ها رخ بدهد و امثال آقای اصفهانیان هم ان شاءالله دیگر به خانه بروند و استراحت نمایند و نوه های شان را عظیم نمایند! آنها نشان دادند که مهارت خاصی در انجام وظیفه شان ندارند و بهتر است تا مسائل شدیدتری به وجود نیامده است از این موضوع جلوگیری نمایند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه در واکنش به اینکه اصفهانیان اعلام نموده بود دلیلی نمی بیند برای اینکه جواب باشگاه ها را بدهد، گفت: ایشان شهامت جواب دادن را ندارد، چون پاسخی برای رفتارهایش ندارد.

آذری درباره اینکه پیش بینی می شد در انتخابات ثبت نام کند ولی به نفع علی کریمی کنار کشیده است، اشاره نمود: کاش پست اینستاگرامی من را یک بار دیگر می خواندید. باید شرایط را دید و از خودتان سؤال کنید که آیا می توانید وقتی رئیس فدراسیون می شوید 10 میلیون یورو برای مطالبات ویلموتس و شستا تهیه و چالش های دیگر را رفع کنید. وقتی من این مسائل را آنالیز کردم و دیدم افرادی به انتخابات آمده اند که توانایی بیشتری از من دارند، ثبت نام نکردم. باید اجازه بدهیم فوتبال را آنها اداره نمایند.

وی افزود: علاوه بر این اگر من برای انتخابات فدراسیون می آمدم، در حق فولاد هم ظلم می شد، چون این باشگاه روی من حساب نموده است و حقوق می گیرم تا در آنجا کار کنم. فولاد شرایط سختی دارد و باید در آسیا صعود کند. علاوه بر این به دلیل بعضی مسائل شخصی تصمیم گرفتم چهار سال دیگر در فوتبال کارآموزی کنم. دیگران حضور دارند و امیدوارم با انتخاب اصلح ترین فرد اعضای دپارتمان ها به نحوی انتخاب شوند که شهامت پاسخگویی داشته باشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 943

به "آذری: اوضاع را کنترل نمی کردیم در بازی با پرسپولیس اتفاقات بدتری رخ می داد، اصفهانیان به خانه برود و نوه هایش را عظیم کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: اوضاع را کنترل نمی کردیم در بازی با پرسپولیس اتفاقات بدتری رخ می داد، اصفهانیان به خانه برود و نوه هایش را عظیم کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید