اطلاعیه سازمان لیگ درباره احتمال لغو بازی های لیگ و جام حذفی

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، سازمان لیگ در اطلاعیه ای اعلام نموده ممکن است به خاطر آلودگی هوا مسابقات لیگ و جام حذفی برگزار نشود. با این حال آن ها خاطرنشان کردند که فعلا همه مسابقات طبق برنامه به انجام می رسد اما ممکن است در صورت آلودگی بیش از حد شاهد لغو مسابقات لیگ و جام حذفی طی روزهای آینده باشیم.

اطلاعیه سازمان لیگ درباره احتمال لغو بازی های لیگ و جام حذفی

سازمان لیگ در اطلاعیه ای اعلام نمود اگر میزان آلودگی از حد مجاز بگذرد، مسابقات لیگ برتر و جام حذفی که قرار است طی روزهای آینده برگزار گردد، لغو خواهد شد.

به گزارش ایرنا، شایعات زیادی درباره لغو بازی 2 تیم استقلال و سپاهان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی شنیده می گردد. حمید استیلی سرمربی تیم امید نیز چندین بار چنین درخواستی را مطرح نموده بود چرا که سه چهار بازیکن او در تیم های استقلال و سپاهان عضویت دارند و سرمربی تیم امید می خواهد امشب آن ها را با خود به اردوی قطر ببرد ولی باشگاه ها، به مهره های خود برای بازی دوشنبه نیاز دارند.

حالا سازمان لیگ در اطلاعیه ای اعلام نموده ممکن است به خاطر آلودگی هوا مسابقات لیگ و جام حذفی برگزار نگردد. با این حال آن ها خاطرنشان کردند که فعلا همه مسابقات طبق برنامه به انجام می رسد اما ممکن است در صورت آلودگی بیش از حد شاهد لغو مسابقات لیگ و جام حذفی طی روزهای آینده باشیم.

متن اطلاعیه به قرار زیر است:

با توجه به افزایش لحظه ای شاخص آلودگی هوا در استان تهران و هشدارهایی که از سوی استانداری تهران در این خصوص صادر می گردد، در صورتی که شرایط برگزاری مسابقات ورزشی و به ویژه فوتبال برای هفته آینده خطرناک اعلام گردد؛ سازمان لیگ فوتبال ایران نیز طبق مقررات اقدام خواهد نمود. اگرچه تقویم مسابقات فصل 99-98بسیار فشرده است اما اولویت سلامت ورزشکاران، داوران و تماشاگران خواهد بود. به همین دلیل در صورت اعلام شرایط اضطرار آلودگی هوا، تمامی مسابقات لیگ برتر و سایر رده های لیگ، دسته اول، دوم و سوم و جام حذفی سراسر کشور که در استان تهران برگزار می گردد و مسابقات رده های سنی مختلف در استان تهران لغو خواهد شد.

با این حال سازمان لیگ تا این لحظه اصرار به برگزاری مسابقات طبق تقویم اعلام شده خواهد داشت که با اعلام استانداری تهران مطابق قانون تصمیم گیری می گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 138

به "اطلاعیه سازمان لیگ درباره احتمال لغو بازی های لیگ و جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سازمان لیگ درباره احتمال لغو بازی های لیگ و جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید