افزایش 4 برابری بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضای تبریز

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: آمار بیماران کرونایی بستری در این مرکز نسبت به هفته آخر سال 99 بیش از 4 برابر افزایش یافته است.

افزایش 4 برابری بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضای تبریز

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار ما، مسعود فقیه دینوری رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت : 4 برابر شدن بیماران بستری کرونایی در بخش های آی سی یو و بستری عادی صورت گرفته و این میزان افزایش واقعا نگران کننده است.

دینوری اضافه نمود : نسبت فوتی ها نیز نسبت به روزهای پایانی سال 99 بیش از 2 برابر شده و این ناشی از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی است .

رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضای تبریز ادامه داد : بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و متناسب با تدابیر متخذه دانشگاه ،آمادگی کامل برای مراقبت از بیماران کرونایی را در این مرکز داریم.

دینوری با اشاره به برنامه واکسیناسیون کادر شاغل در این مرکز گفت : تمامی کادر درمان در این مرکز واکسینه شده اند و آن عده از همکارانی که قبلا پی سی آر مثبت بودند واکسینه نشده و عده ای نیز خودشان نخواستند واکسینه شوند .

وی اضافه نمود : در حال حاضر بیماران خاص و افراد پر خطر جامعه بر اساس اولویت بندی صورت گرفته روزانه در این مرکز واکسینه می شوند.

دینوری با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هموطنان اذعان کرد : از شروع بحران کرونا ویروس مرکز آموزشی و درمانی امام رضای تبریز به عنوان سانتر اصلی مراقبت از بیماران کرونایی در استان ارائه خدمت کرده از این رو کادر درمان این مرکز تحت شرایط سختی ادامه خدمت کرده و برطرف خستگی حاصل از این فشار کاری صرفا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط همشهریان میسر خواهد بود بنابراین از تمامی هموطنان عزیز خواهشمندیم جهت حفظ سلامتی خود و کادر درمان دستورات و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1094

به "افزایش 4 برابری بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضای تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 4 برابری بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضای تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید