بازار سهام دچار رکود شده اما ترامپ می گوید کرونا تحت کنترل است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، یک سایت خبری نوشت: پرزیدنت ترامپ ادعا نموده است که ویروس کرونا در ایالات متحده کاملاً تحت کنترل است، این در حالی است که بازار سهام به دلیل نگرانی ها در خصوص شیوع ویروس کرونا با رکود روبرو شده است.

بازار سهام دچار رکود شده اما ترامپ می گوید کرونا تحت کنترل است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا به نقل از سایت خبری ام اس ان، پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه ادعا کرد که ویروس کرونا در ایالات متحده کاملاً تحت کنترل است، این در حالی است که ارزش بازار سهام کاهش یافته است.

ترامپ که سفری تجاری به هند داشته، در توئیت خود گفته است: کورونا ویروس در ایالات متحده کاملاً تحت کنترل است. ما با تمام کشورهای مرتبط در تماس و مراوده هستیم. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده و همچنین سازمان بهداشت جهانی بسیار سخت و هوشمندانه بر روی این مسئله کار نموده اند. بازار سهام برای من خیلی خوب به نظر می رسد!

به دلیل افزایش نگرانی ها در خصوص گسترش ویروس کرونا در خارج از چین، میانگین ارزش سهام شرکت داو جونز در روز دوشنبه 1031 واحد که بیشترین میزان سقوط ارزش سهام این شرکت در یک روز بوده، سقوط نموده است.

انتظار می رود که کاخ سفید برای مقابله با ویروس کرونا از کنگره ایالات متحده آمریکا درخواست بودجه اضطراری نماید، اگرچه هنوز مقدار آن تعیین نیست.

دولت ترامپ در اواخر ژانویه اقدام به تشکیل یک کارگروه ویژه برای مقابله با ویروس کرونا نمود و برای کاهش سرعت شیوع ویروس، از قرنطینه های مختلف و محدودیت گذاری در سفرهای عمومی استفاده کرد.

هوگان گیدلی، معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در جمع باشگاه فوتبال بارسلونا اظهار کرد: همچنان به طور روزانه درباره این موضوع به رئیس جمهور گزارش عملکرد ارائه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 331

به "بازار سهام دچار رکود شده اما ترامپ می گوید کرونا تحت کنترل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار سهام دچار رکود شده اما ترامپ می گوید کرونا تحت کنترل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید