بازدید مشترک شهردار آبادان و نماینده مردم آبادان در مجلس از مسکن مهر و سلیج ، آنالیز آخرین شرایط این منطقه ها

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، شهردار آبادان و نماینده مردم آبادان در مجلس صبح امروز بازدیدی مشترک از چند نقطه شهر آبادان داشتند.

بازدید مشترک شهردار آبادان و نماینده مردم آبادان در مجلس از مسکن مهر و سلیج ، آنالیز آخرین شرایط این منطقه ها

به گزارش خبرنگار از ،صبح امروز جمعی از مدیران شهرداری و در رأس آنان شهردار به همراه جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با حضور در معابر مسکن مهر و کوی سلیج غربی با مردم ملاقات نموده و آخرین شرایط این منطقه ها را مورد بازدید قرار دادند.

مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید رسیدگی حوزه خدمات شهری شهرداری به مسکن مهر را خواهان شد و از شهردار آبادان خواست در تامین باکس های زباله ، نظافت روزانه و هم جمع آوری مناسب پسماندهای خانگی توجه بیشتری صورت گیرد.

او بعلاوه اداره کل راه و شهرسازی را مسئول آسفالت و اصلاح معابر نو در مسکن مهر دانست و طی تماس های تلفنی خواهان عمل به تعهدات راه و شهرسازی در قبال مسکن مهر آبادان شد.

شیرازی شهردار آبادان هم در این باره گفت: در ماه های اخیر تعداد قابل توجهی باکس زباله نو در منازل مسکن مهر تعبیه شده اما متاسفانه مثل درب های منهول به سرقت رفته اند و ضروری است خود اهالی در تامین امنیت مشارکت داشته باشند.

او مدیران خدمات شهری حاضر در بازدید را مکلف کرد توجه خود به معابر مسکن مهر را افزایش دهند.

سلیج غربی نقطه دیگری از شهر آبادان بود که مدیران شهرداری و نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از آن بازدید کردند.

در این بازدید که جمعی از ساکنان و اهالی این منطقه حضور داشتند ، امکان آسفالت خیابان ها مورد آنالیز نهاده شد.

شهردار آبادان در حضور جمعی از مردم هدف از حضور مدیران در این بازدید را ارائه خدمات بهتر و بیشتر به سلیج برشمرد و گفت: ما طی چند ماه گذشته و به ویژه در ایام بارندگی ، زیرسازی خوبی در منطقه سلیج ها اجرا نموده ایم و اگر سایر زیرساخت ها مانند لوله گذاری فاضلاب ، آب و گاز اجرا شده باشد می توانیم برای آسفالت معابر سلیج وارد عمل شویم.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1269

به "بازدید مشترک شهردار آبادان و نماینده مردم آبادان در مجلس از مسکن مهر و سلیج ، آنالیز آخرین شرایط این منطقه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مشترک شهردار آبادان و نماینده مردم آبادان در مجلس از مسکن مهر و سلیج ، آنالیز آخرین شرایط این منطقه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید