بیرانوند و حقیقتی که نگفت، او با کدام پرسپولیسی قهر است؟

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، بعد از آن اتفاق گابریل کالدرون در تمرین پرسپولیس بیرانوند زا تحت فشار گذاشت که از همه بازیکنان عذرخواهی کند

بیرانوند و حقیقتی که نگفت، او با کدام پرسپولیسی قهر است؟

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند مدتها بعد از آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام دلیل این مساله را افشا کرد. او مدعی شد چون یک بار درخواست مصاحبه این پیج را رد نموده و به همین دلیل تصاویر حضورش در تمرینات سانسور شده، چنین تصمیمی گرفته است. با این حال ظاهرا اصل ماجرا چیز دیگری است.

در این میان یک نکته جالب توجه وجود دارد؛ اینکه بیرانوند درست در روزی صفحه رسمی پرسپولیس را آنفالو نموده که دقیقا همان روز یک گزارش خانوادگی از بوژیدار رادوشوویچ روی این پیج کار شده؛ آنچه حساسیت بیرانوند را تحریک نموده است. در حقیقت از زمانی که بوژیدار در پرسپولیس فیکس شد، بیرانوند نسبت به او موضع پیدا کرد و این مساله را بارها نشان داد؛ از جمله زمانی که روی نیمکت ذخیره ها خمیازه کشید. گفته می گردد بعد از آن اتفاق گابریل کالدرون در تمرین پرسپولیس بیرانوند زا تحت فشار گذاشت که از همه بازیکنان عذرخواهی کند. بیرو هم گفت از همه عذرخواهی می نماید، جز رادوشوویچ. در ادامه هم مشاجره طرفین جدی شد و او با ترک تمرین راهی ساختمان باشگاه شد تا رضایتنامه اش را بگیرد.

این بخشی از حقایقی است که بیرانوند در مصاحبه اخیرش نگفت. حتی شایعه شده بیرو و رادوشوویچ مدتهاست تقریبا با هم قهر هستند. این در حالی است که رادو سال ها نیمکت نشینی پشت خط بیرانوند را تحمل نموده و آن را مایه افتخار دانسته بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 387

به "بیرانوند و حقیقتی که نگفت، او با کدام پرسپولیسی قهر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند و حقیقتی که نگفت، او با کدام پرسپولیسی قهر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید