تاکید نمایندگان مردم در فراکسیون فرهنگیان، بر اجرای کامل و دقیق نظام رتبه بندی معلمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، مجلس با تمام ظرفیت با دولت همراهی می نماید

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: نمایندگان مردم در فراکسیون فرهنگیان، بر اجرای کامل و دقیق نظام رتبه بندی معلمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان تاکید دارند.

تاکید نمایندگان مردم در فراکسیون فرهنگیان، بر اجرای کامل و دقیق نظام رتبه بندی معلمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، مجلس با تمام ظرفیت با دولت همراهی می نماید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دکتر حمیدرضا حاجی بابایی با اعلام خبر تشکیل جلسه فراکسیون فرهنگیان با حضور دکتر کاظمی سرپرست وزارت آموزش وپرورش گفت: این جلسه به منظور هماهنگی نمایندگان مردم با وزارت آموزش وپرورش به عنوان بزرگترین دستگاه فرهنگی کشور تشکیل شد.

وی افزود: گزارش آغاز سال تحصیلی و تمهیدات وزارت آموزش وپرورش و مصاحبه برای همکاری مجلس و دولت برای تعلیم وتربیت پویای دانش آموزان از موارد مورد تاکید در این نشست بود.

رئیس فراکسیون فرهنگیان گفت: نکته مورد تاکید نمایندگان مردم در آغاز سال تحصیلی سلامت فرهنگیان و دانش آموزان به عنوان اصلی ترین اولویت و ارائه آموزش ها با عنایت به صلاح آموزشی و پرورشی دانش آموزان با در نظر گرفتن شرایط شیوع بیماری کرونا بود.

حاجی بابایی گفت: اجرای دقیق و کامل نظام رتبه بندی معلمان براساس سند تحول بنیادین و نقشه مهندسی علمی کشور، اجرای کامل بند حقوق مزایای فرهنگیان نباید کمتر از 80 درصد اعضای هیات علمی دانشگاهها که از نظر مدرک دانشگاهی و سابقه و سایر مولفه ها هم تراز هستند مورد توافق نمایندگان مردم و وزارت آموزش وپرورش نهاده شد.

وی تاکید نمود: نمایندگان مردم در این جلسه اتفاق نظر داشتند، که نظام رتبه بندی باید برای همه فرهنگیان اعم از کادر آموزشی واداری اجرایی گردد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در ادامه افزود: پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان نیز از جمله مواردی است، که همیشه مورد تاکید بوده است، مجلس از تمام ظرفیت ها برای پرداخت به موقع پاداش پایان خدمت فرهنگیان حمایت می نماید.

وی تاکید نمود: در این نشست نیز با آنالیز علل عدم پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1399، مقرر شد این موضوع در اولویت برنامه های وزارت آموزش وپرورش قرار گیرد.

کدM-ch2531

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1356

به "تاکید نمایندگان مردم در فراکسیون فرهنگیان، بر اجرای کامل و دقیق نظام رتبه بندی معلمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، مجلس با تمام ظرفیت با دولت همراهی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید نمایندگان مردم در فراکسیون فرهنگیان، بر اجرای کامل و دقیق نظام رتبه بندی معلمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، مجلس با تمام ظرفیت با دولت همراهی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید