تعدادی از مسئولان انتخابات اخیر در فرانسه کرونا گرفتند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، ایسنا نوشت: با گذشت یک هفته از برگزاری دور اول انتخابات شهرداری ها در فرانسه، بعضی از مسئولان حاضر در شعب اخذ رای به بیماری کرونا مبتلا شدند.

تعدادی از مسئولان انتخابات اخیر در فرانسه کرونا گرفتند

به گزارش سایت خبری فرانسوی اکسپرس، دور دوم انتخابات شهرداری های فرانسه که قرار بود یکشنبه همین هفته برگزار گردد به دلیل وخیم شدن شرایط در پی شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد ولیکن دور اول این انتخابات در هفته گذشته در کل فرانسه برگزار شده بود.

پول آت، رئیس شعبه اخذ رای خیابان هفدهم پاریس، اظهار داشت درحالی که تمامی اقدامات محافظتی را انجام داده در زمان انتخابات به ویروس کرونا مبتلا شده است.

بسیاری از مناطق دیگر نیز از بروز همین مشکل خبر داده اند. بعضی از مسئولانی که در شعب اخذ رای مناطقی همچون مونمانی حضور داشتند، گفته اند که علائم ویروس کرونا را دارند.

مقامات منطقه مونمانی، در استان ول-دوآز، اظهار کردند که سه تن از افراد مسئول اخذ رای انتخابات شهرداری ها در این شهر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

در شهر بیوم استان پوی-دو-دوم نیز یکی از مسئولان اخذ رای به این ویروس مبتلا شده و در بیمارستان بستری شده است.

بسیاری از روسای مناطق و نمایندگان درخواست لغو و یا تعویق دور اول انتخابات شهرداری ها را داده بودند ولی دولت فرانسه تصمیم گرفت که انتخابات را در تاریخ مقرر 15 مارس (25 اسفند) برگزار کند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 404

به "تعدادی از مسئولان انتخابات اخیر در فرانسه کرونا گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعدادی از مسئولان انتخابات اخیر در فرانسه کرونا گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید