تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تهران (پانا) - ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا چهارشنبه 3 دی ماه تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد، با توجه به تمدید ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد، داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد که تا به امروز اقدام به ثبت نام نکرده اند می توانند تا چهارشنبه 3 دی ماه به سامانه www.sanjesh.org مراجعه و در یک رشته امتحانی متقاضی ثبت نام و حداکثر تا 40 (چهل) کد رشته محل (طبق ضوابط از رشته های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته) را به ترتیب علاقه مندی در فرم انتخاب رشته درج نمایند.

متقاضیان رشته های دانشگاه آزاد اسلامی باید کدرشته محل های مربوط به این دانشگاه را به همراه سایر کدرشته محل ها در فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود درج کرده و لازم نیست اقدام جداگانه ای در این خصوص انجام دهند.

در ضمنً با توجه اعلام اصلاحات جدید، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

گفتنی است با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت اعلام شده قابل تمدید نیست و متقاضیان در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته های انتخابی خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 892

به "تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید