توضیحات باشگاه استقلال در خصوص انتخاب مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، در پی مصاحبه آقای باران چشمه که موجب سوء برداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده ارائه توضیحات زیر لازم است:

توضیحات باشگاه استقلال در خصوص انتخاب مدیرعامل پرسپولیس

جناب آقای آجورلو نه مداخله ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح کرده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده اند.

درباره آنچه از قول آقای باران چشمه گفته شده باید به چند نکته اشاره شود؛ آقای باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه خواستار ملاقات حضوری با مدیرعامل باشگاه استقلال شدند که منجر به برگزاری نشست مشترک شامگاه سه شنبه گذشته گشت.

ایشان در این جلسه بیان نمودند که پس از پیشنهاد مسئولین مربوطه به ایشان جهت پذیرش مسئولیت مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتی دریافت موافقت مسئولین ذیربط جهت دریافت حکم مدیرعاملی را طی کردند و از آقای آجورلو خواستند تا پیرامون این موضوع مشورت بدهند به این جهت که گویا دوستانی به ایشان توصیه کردند که حتما به واسطه پیچیدگی ها و دشواری های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با آقای آجورلو مشورت نمایید.

لذا انتساب این که آقای آجورلو، آقای باران چشمه را بعنوان مدیر عاملی پرسپولیس معرفی کرده نادرست و خلاف واقعیت است.

در این گفت وگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط از آنجا که کار مدیریت ایشان را بنا به گفته های خودشان (آقای باران چشمه) قطعی دانستند برای وی آرزوی موفقیت کردند و هیچ دخل و تصرفی در این موضوع و فرآیند آن نداشته اند.

بنابراین به نظر می رسد که از صحبت های آقای باران چشمه سوء برداشت شده و ذکر این نکته لازم است که تمرکز آقای آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتا ورودی به مسائل غیرمرتبط نداشته اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادر فنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1451

به "توضیحات باشگاه استقلال در خصوص انتخاب مدیرعامل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات باشگاه استقلال در خصوص انتخاب مدیرعامل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید