خبرنگاران بیش از 2 هزارو 200 قطعه مرغ و دام سنگین قاچاق در سلطانیه کشف و ضبط شد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، زنجان - خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه گفت: تعداد 2 هزار و 200 قطعه مرغ زنده و چهار راس گاو فاقد مجوز حمل از سوی پلیس این شهرستان کشف و ضبط شد.

خبرنگاران بیش از 2 هزارو 200 قطعه مرغ و دام سنگین قاچاق در سلطانیه کشف و ضبط شد

سرهنگ حسین اصانلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران افزود: ماموران انتظامی شهرستان سلطانیه، حین گشت زنی و کنترل مسیرهای ارتباطی این شهرستان به 2 دستگاه کامیون باری حمل طیور و دام مشکوک شده و به منظور بررسی، آنها را متوقف کردند.

وی گفت: در بررسی های به عمل آمده از سوی ماموران حاضر در محل، تعیین شد راننده فاقد مجوز حمل از مبادی ذیریط است که در بازرسی از یکی از این کامیون ها این تعداد مرغ زنده و از دیگر کامیون متوقف شده نیز این تعداد دام سنگین که به مقصد استان های مرکزی کشور بارگیری شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه گفت: کارشناسان پلیس این شهرستان، ارزش تقریبی این تعداد طیور و دام کشف و ضبط شده را بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند که در این رابطه نیز 2 نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی، معرفی شدند.

اصانلو با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار پلیس قرار داشته و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک ازجمله قاچاق کالا و ارز، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند تا اقدامات لازم قانونی انجام شود.

12 مرداد ماه جاری نیز تعداد 2 هزار و 250 قطعه مرغ زنده در شهر سلطانیه از سوی پلیس این شهرستان از یک دستگاه کامیون که فاقد مجوز حمل از مبادی ذی ربط قانونی بود کشف و ضبط شد.

کارشناسان پلیس این شهرستان، ارزش تقریبی این تعداد طیور کشف و ضبط شده را بالغ بر 850 میلیون ریال برآورد کردند که در این رابطه نیز یک نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی، معرفی شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 660

به "خبرنگاران بیش از 2 هزارو 200 قطعه مرغ و دام سنگین قاچاق در سلطانیه کشف و ضبط شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیش از 2 هزارو 200 قطعه مرغ و دام سنگین قاچاق در سلطانیه کشف و ضبط شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید