خطر فراموشی ارزش های دفاع مقدس با غرق شدن در جناح بازی ها

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان نسبت به آنچه فراموشی ارزش های دفاع مقدس با غرق شدن در جناح بازی ها می خواند، هشدار داد.

خطر فراموشی ارزش های دفاع مقدس با غرق شدن در جناح بازی ها

استاندار سمنان گفت: سرکشی از جانبازان و ایثارگران به عنوان یادگاران هشت سال دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا از سوی مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان به صورت مستمر ادامه یابد.

علیرضا آشناگر، شامگاه 17 تیرماه در جلسه هیات امنای موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان اظهار کرد: بیان رشادت های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس زمینه ساز تزریق امید و میهن دوستی در بین نوجوانان و جوانان خواهد بود و لذا جادارد عظمت شهدا، جانبازان و ایثارگران برای نسل های بعد از جنگ تحمیلی به صورت مستمر بیان گردد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از ثمرات مهم دفاع مقدس، تربیت نسلی جوان و شجاع بود که این قهرمانان ملی با کمترین امکانات و با اعتقاد و عزم پایدار در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

استاندار سمنان توضیح داد: در قالب طرح های مختلف از جمله خاطره گویی و ... دستاوردهای ماندگار جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا برای عموم مردم بازگو گردد.

آشناگر ادامه داد: با رایزنی با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری و فرمانداری های استان، در نشست های شورای اداری می توان بخشی از خاطرات یا وصایا شهدای گرانقدر و جانبازان سرافراز را بازگو و قرائت کرد.

وی توضیح داد: بسیاری از رزمندگان و ایثارگران در شلوغی زندگی شهری فراموش شده اند و وظیفه مسئولان است که به صورت مستمر از این عزیزان سرکشی نمایند.

استاندار سمنان اضافه نمود: با غرق شدن در مسایل سیاسی و جناحی، شاید صفا، صمیمیت، برادری و وحدت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از یادمان رفته باشد که باید این اصول ناب اعتقادی بار دیگر به جامعه برگردد.

وی توضیح داد: هنوز جنگ تمام نشده است و دشمنان به عناوین مختلف درصدد ضربه زدن به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

استاندار سمنان اضافه نمود: فرایند ساخت موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان مطلوب است و دولت تدبیر و امید و مسئولان مربوطه برای تکمیل این طرح مهم نهایت کوشش خود را انجام دادند.

آشناگر ادامه داد: دولت به بیشتر تعهدات خود در ساخت این طرح عمل نموده است که این امر نشان از عزم دولت تدبیر و امید در تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی که از دولت های گذشته به این دولت به ارث رسیده است، دارد.

استاندار سمنان گفت: طراحی موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان بسیار مطلوب است و ساختمان و جانمایی هایی خوبی در ساخت این طرح در حال اجرا است که به سهم خود از کوشش های تمامی مسئولان مربوط قدردانی می گردد.

آشناگر اضافه نمود: از ظرفیت موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان برای یادوآوری ارزش های دفاع مقدس به دانش آموزان و دانشجویان نهایت استفاده انجام گردد

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 607

به "خطر فراموشی ارزش های دفاع مقدس با غرق شدن در جناح بازی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر فراموشی ارزش های دفاع مقدس با غرق شدن در جناح بازی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید