خودروهای برقی فولکس واگن در قطر آزمایش می شوند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران به نقل از تک کرانچ، قرار است استفاده از این سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته در پایتخت قطر تا سال 2022 ممکن گردد.

خودروهای برقی فولکس واگن در قطر آزمایش می شوند

این توافقنامه روز شنبه به امضای گروه خودروسازی فولکس واگن و سازمان سرمایه گذاری قطر رسید. چهار زیرمجموعه فولکس واگن وظیفه اجرای این طرح را بر عهده دارند که از جمله آنها می توان به اسکانیا، سرویس به اشتراک گذاری خودروی MOIA و مجموعه فراوری خودروهای هوشمند و خودران آئودی و خودروهای عمومی فولکس واگن اشاره نمود.

در قالب این همکاری علاوه بر توسعه سیستم حمل و نقل عمومی دوحه، چارچوب های حقوقی و قانونی استفاده از خودروهای برقی معین شده و زیرساخت های فنی مورد احتیاج برای این کار نیز فراهم خواهد شد. همچنین یک نرم افزار ویژه نیز توسط فولکس واگن طراحی می شود تا استفاده از اتوبوس ها و شاتل های برقی تسهیل شود. البته ارائه این خدمات به معنای تعطیل شدن سیستم حمل و نقل عمومی سنتی دوحه نیست.

در قالب این طرح در مجموع 35 وسیله نقلیه عمومی برقی به کار گرفته می شوند. همچنین بعد از گذشت مدتی 10 اتوبوس برقی اسکانیا هم به این مجموعه اضافه می شود. آزمایش این وسایل نقلیه از سال 2020 شروع می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 124

به "خودروهای برقی فولکس واگن در قطر آزمایش می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای برقی فولکس واگن در قطر آزمایش می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید