راز قتل 3 طلافروش همچنان در هاله ای از ابهام

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، راز قتل سه مرد طلافروش که با شلیک گلوله در کازرون به کام مرگ رفتند، بعد از گذشت حدود دو ماه ونیم از این جنایت همچنان در هاله ای از ابهام واقع شده است و معلوم نیست چه فرد یا افرادی و با چه نیت و انگیزه ای دست به این جنایت زده اند. مقتولان که دو برادر و همکار آن ها بودند، بالای 60 سال داشتند.

راز قتل 3 طلافروش همچنان در هاله ای از ابهام

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش شرق، آن ها از 37 سال قبل وارد صنف طلافروشی شده بودند و در این مدت بدون مشکل خاصی کار می کردند. یکی از فعالیت های این افراد آن بود که طلا های ساخته شده را به صورت کیفی به شهرستان کازرون می بردند و به زرگر های آن شهر می فروختند. این سه نفر قبلا چند بار این کار را انجام داده و با مسئله ای روبرو نشده بودند؛ اما در آخرین سفر خود به طرز مرموزی به قتل رسیدند.

ساعت 4:20 بامداد آخرین روز تیر امسال صدای شلیک گلوله در یکی از محله های کازرون که چندین باغ در آنجا واقع شده است، پیچید. نگهبان یکی از باغ ها وقتی فهمید این صدا از باغ همسایه است با مالک آنجا تماس گرفت و موضوع را خبر داد. ساعتی بعد با حضور مالک در محل و ورود به باغ اجساد سه مرد میانسال که غرق در خون بودند پیدا شد و پلیس در جریان واقعه نهاده شد.

کارآگاهان بعد از حضور در محل در آنالیز های ابتدایی پی بردند این سه مرد با شلیک گلوله از سلاح شکاری از پا درآمده اند. همچنین معلوم شد دو نفر از مقتولان زمان قتل خواب بوده اند، اما نفر سوم بیدار شده و سعی نموده با مهاجم یا مهاجمان درگیر گردد، اما پیروز به نجات جان خود نشده است.

علاوه بر این کارآگاهان کیف های حاوی مقدار زیادی طلا را در محل پیدا کردند و این نشان می داد قاتل یا قاتلان با هدف سرقت وارد قتلگاه نشده و از این جنایت انگیزه دیگری را دنبال می کردند یا اینکه در جست وجو های خود پیروز به یافتن محموله طلا نشده اند.

مالک باغ وقتی مورد پرس وجو نهاده شد، گفت: این سه نفر طلافروش هستند و مرتب به کازرون می آیند. من قبلا هم باغ خودم را به آن ها اجاره داده بودم. این دفعه هم باغ را برای چند روز در اختیارشان گذاشتم تا اینکه نگهبان باغ همسایه با من تماس گرفت و گفت صدای شلیک شنیده است. من بلافاصله با تلفن همراه مسافران تماس گرفتم؛ ولی آن ها جواب ندادند. به همین سبب خودم را سریع رساندم و وارد باغ شدم. در نگاه اول همه چیز مرتب بود و حتی خودروی این افراد نیز سر جایش پارک شده بود؛ اما وقتی وارد خانه شدم جسد ها را دیدم و بلافاصله پلیس را باخبر کردم.

نگهبان باغ همسایه نیز حرف زیادی برای گفتن نداشت و فقط به این اشاره نمود که زمان حادثه خواب بود و با شنیدن صدای تیراندازی وحشت زده بیدار شد و مالک باغ را در جریان واقعه قرار داد.

کارآگاهان بعد از انتقال اجساد به پزشکی قانونی درحالی که اطمینان یافته بودند قاتل یا قاتلان از ورود این سه نفر به کازرون آگاه بودند، سعی کردند سرنخ هایی را در این رابطه جمع آوری نمایند، اما تحقیقات آن ها با بن بست روبرو شده و با گذشت حدود دو ماه ونیم از این جنایت هنوز ردپایی از متهمان پرونده به دست نیامده است؛ البته تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد و پلیس امیدوار است در نهایت به مدارکی دست یابد که به دستگیری متهم یا متهمان و افشای راز این جنایت منجر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 781

به "راز قتل 3 طلافروش همچنان در هاله ای از ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز قتل 3 طلافروش همچنان در هاله ای از ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید