رامین مهمان پرست برای انتخابات ریاست جمهوری رسماً اعلام کاندیداتوری کرد خبرنگاران

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، رامین مهمان پرست در یک نشست خبری رسماً برای انتخابات ریاست جمهوری امسال اعلام کاندیداتوری کرد.

رامین مهمان پرست برای انتخابات ریاست جمهوری رسماً اعلام کاندیداتوری کرد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رامین مهمانپرست روز گذشته در نشست خبری افتتاح ستاد ائتلاف وحدت ملی مازندران حضور خود به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری امسال را رسما تایید کرد.

وی در نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران با اشاره به اینکه بنده در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 نامزد شده بودم و در سال 98 نیز نامزد بودم گفت با برنامه های اساسی در حوزه سیاست خارجی و داخلی به عنوان نامزد انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری می کنم و تقریباً اولین حضور رسمی خود را در ساری اعلام می کنم.

مهمانپرست در ادامه با اشاره به اینکه افرادی که شایستگی حضور و ارائه طرح و برنامه برای ریاست جمهوری را داشته باشند پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری خواهند گذاشت، گفت: ائتلاف وحدت ملی، فردی را برای انتخابات ریاست جمهوری دارای برنامه باشد و توانایی تغییر اداره ساختار اداری کشور را داشته باشد آن را حمایت می کنیم.

وی افزود: مردم بر اساس چهره یا شکل به افراد رای نمی دهند بلکه فردی که برای اداره کشور نامزد شده باید دارای طرح و برنامه خاصی باشد.

رئیس ائتلاف وحدت ملی با اشاره به اینکه رویکرد ملی برای مبارزه با فساد در کشور ایجاد شده است، شرح داد: بنده در انتخابات ریاست جمهوری پس از کاندیداتوری استعفا داده و در انتخابات مجلس 98 نیز نامزد شده بودم و این دوره ریاست جمهوری با توجه به اینکه برنامه اساسی برای اداره کشور دارم، در انتخابات ریاست جمهوری 1400 شرکت خواهم کرد.

مهمانپرست با بیان اینکه استراتژی مشخصی برای اداره وزارت خارجه باید صورت گیرد، افزود: ایجاد معاونت اقتصادی در وزارت خارجه و دفاتر سفرا در خارج کشور از برنامه های اساسی بنده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1059

به "رامین مهمان پرست برای انتخابات ریاست جمهوری رسماً اعلام کاندیداتوری کرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین مهمان پرست برای انتخابات ریاست جمهوری رسماً اعلام کاندیداتوری کرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید