رضاییان: اسکوچیچ را گروگان نگرفته بودیم، کار قشنگی با آبادانی ها نشد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، معاون ورزشی صنعت نفت آبادان می گوید اسکوچیچ گفت دیگر نمی توانم ادامه دهم و می خواهد فسخ کند و ما هم او را گروگان نگرفته بودیم که نگذاریم برود.

رضاییان: اسکوچیچ را گروگان نگرفته بودیم، کار قشنگی با آبادانی ها نشد

به گزارش خبرنگاران، مسعود رضاییان در برنامه رادیویی همواره با ورزش درباره حواشی پیرامون جدایی اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان و پیوستنش به تیم ملی اظهار کرد: تا نیم فصل اول که اسکوچیچ به کشورش رفت و برگشت نشانه هایی از قطع همکاری در رفتارش نبود. حتی آن موقع که مد شده بود مربیان خارجی بروند و برنگردند در مصاحبه ای گفته بود به باشگاه متعهد هستم. مسئله ای که در آن موقع وجود داشت این بود که اسکوچیچ سه چهار ماه حقوقش را دریافت نکرده بود و از این مساله ناراضی بود و حق داشت تذکر بدهد.

او ادامه داد: ما با این که همواره تاخیر داشتیم اما درست سر بزنگاه پول را تامین می کردیم که اتفاق ناخوشایندی نیافتد اما ایشان ناگهان در یک بازی عجیب کناره گیری کرد و ما نپذیرفتیم. آن موقع نمی دانستیم قرار است چه اتفاقی بیفتد چرا که او مدارکی را ارائه داد که بیمار است و نمی تواند در کنار ما باشد و ما هم نمی توانستیم او را به زور نگه داریم. اسکوچیچ گفت دیگر نمی توانم ادامه دهم و می خواهم فسخ کند و ما هم او را گروگان نگرفته بودیم که نگذاریم برود. می توانست برنگردد اما ما هم بعد از رفتنش می توانستیم طبق مفاد قرارداد شکایت کنیم. او حبس خانگی نبود و می توانست برود.

معاون ورزشی صنعت نفت آبادان با بیان این که دو هفته تیم مان ناکام بود و ما هم احساس کردیم اگر حضور او ادامه پیدا کند رنگ امتیاز را نمی بینیم، گفت: وقتی عشق و علاقه در کار کردن نباشد دیگر ماندنی وجود نخواهد داشت و ما هم انسانی این شرایط را در نظر گرفتیم و یک توافقنامه امضا کردیم که شرایطش را درک می کنیم ولی حق ندارد در کشور خودش یا هر جای دیگر مربی گری کنید و حتی اجازه ندارید در یک برنامه تلویزیونی به عنوان کارشناس حضور داشته باشید. اگر این اتفاق می افتاد باید پولش را می داد و او هم قبول کرد و به این مساله متعهد شد اما وقتی تخلف کرد ما شکایت کردیم. در آن موقع هنوز به تیم ملی نرفته بود اما واقعا این را از ته دلم می گویم که تیم ملی برای مان مهم است اما حق و حقوق باشگاه مان هم اهمیت دارد چرا که ما شانس زیادی برای سهمیه آسیایی داشتیم و خسارت روحی و معنوی به تیم وارد شد. البته اسکوچیچ وقتی پای توافقنامه نماند خرسند شدیم که می توانیم شکایت کنیم.

او در پاسخ به این سوال که اگر اسکوچیچ پیش از فسخ قرارداد با صنعت نفت با تیم ملی وارد مذاکره شده باشد ، به دنبال شکایت یا دریافت جریمه خواهید بود؟ عنوان نمود: دنبال این مساله نیستیم و خوشبینانه نگاه می کنیم. در کل باید بگویم کار قشنگی با طرفداران آبادانی و تیم مان نکردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 488

به "رضاییان: اسکوچیچ را گروگان نگرفته بودیم، کار قشنگی با آبادانی ها نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان: اسکوچیچ را گروگان نگرفته بودیم، کار قشنگی با آبادانی ها نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید