روحانی دنبال پیروزی اصلاح طلبان است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: از آنجایی که رئیس جمهور به خوبی می داند که مردم دیگر اقبالی به جریان اصلاحات و اعتدال ندارند، با دوقطبی سازی به دنبال پیروزی آنها در انتخابات است.

روحانی دنبال پیروزی اصلاح طلبان است

به گزارش گروه رسانه های باشگاه فوتبال بارسلونا، محمدعلی پورمختار در تبادل نظر با مهر، با اشاره به دوقطبی سازی های جدید رئیس جمهور با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود آنکه چند ماه تا انتخابات مجلس باقی مانده است، اما دولتی ها دخالت آشکاری در روند انتخابات مجلس می نمایند و خبرهایی داریم مبنی بر اینکه آنان برای آنالیز این مسئله در روزهای تعطیل جلساتی را به صورت مخفیانه برگزار می نمایند.

وی با اشاره به دوگانه سازی های رئیس جمهور، اضافه نمود: البته بیان دوقطبی هایی چون جنگ و صلح از سوی رئیس جمهور مسئله تازه ای نیست و وی بارها چنین مباحثی را مطرح نموده است و در زمان انتخابات ریاست جمهوری هم شاهد چنین ادبیاتی از سوی روحانی بودیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: هدف رئیس جمهور از دوقطبی سازی در جامعه صرفا برای این است که روی عملکرد ضعیفش در بخش های مختلف سرپوش بگذارد و از پاسخگویی فرار کند.

پورمختار با بیان اینکه از آنجایی که شعارهای رئیس جمهور در زمان انتخابات به ویژه درباره برجام محقق نشده است، وی فرافکنی می نماید، گفت: یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا رئیس جمهور چنین ادبیاتی را به کار گیرد آن است که وی به خوبی می داند مردم دیگر اقبالی به جریان اصلاحات و اعتدال ندارند و با طرح این مباحث درصدد است که دیدگاه سیاسی مردم را تغییر دهد تا در مجلس یازدهم اکثریت غالب را داشته باشند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با اشاره به اصرار دولت و رئیس جمهور برای مذاکره با آمریکا، ادامه داد: این دولت از روز اول نشان داد که صرفاً به دنبال ارتباط با غرب است اما در شرایطی که بارها و بارها شاهد بدعهدی غرب بوده ایم و دولتمردان نیز به خوبی بر این امر واقف هستند، دلیلی ندارد که نگاه دولتی ها به غرب و بیگانگان همچنان مثبت باشد.

وی با تاکید بر اینکه قطعا مذاکره مجددی وجود ندارد و مسئله حائزاهمیت دیگر آن است که همه به خوبی می دانند که آمریکا جرأت جنگ با ایران را ندارد، اعلام نمود: با وجود این جای تاسف دارد که این روزها شاهدیم که یکسری فضاسازی ها و عملیات روانی از سوی رئیس جمهور مطرح می گردد که اقدام درستی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 22

به "روحانی دنبال پیروزی اصلاح طلبان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی دنبال پیروزی اصلاح طلبان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید