روسیه: نمی توانیم امنیت هواپیما های ترکیه بر فراز شمال سوریه را تضمین کنیم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، وزارت دفاع روسیه شامگاه یکشنبه بیان کرد پس از بسته اعلام شدن حریم هوایی ادلب توسط دولت سوریه، دیگر نمی تواند امنیت هواپیما های ترکیه بر فراز شمال سوریه را تضمین کند.

روسیه: نمی توانیم امنیت هواپیما های ترکیه بر فراز شمال سوریه را تضمین کنیم

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی باشگاه فوتبال بارسلونا، وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه گفت که پس از آنکه سوریه حریم هوایی استان ادلب را بسته گفت دیگر نمی تواند امنیت هواپیماهای ترکیه ای که بر فراز شمال سوریه پرواز می نمایند را تضمین کند.

همزمان با تشدید درگیری میان ارتش سوریه با تروریست های مورد حمایت ترکیه در استان ادلب، یک منبع روز یکشنبه در وزارت دفاع سوریه گفت که آسمان استان ادلب منطقه بسته نظامی اعلام شده است.

این مقام وزارت دفاع سوریه که نامش فاش نشده گفته که ارتش سوریه طبق وظایف ملی خود در دفاع از کشور و حاکمیت و امنیت سوریه، آسمان شمال غرب سوریه را بسته اعلام می نماید.

طبق این دستور، فضای شمال غرب سوریه بر روی هواپیماها، جنگنده ها و پهپادها بخصوص در فضای استان ادلب بسته است.

این مقام وزارت دفاع سوریه اعلام نموده است که ارتش سوریه با هر هواپیمایی که حریم هوایی سوریه را در این منطقه بشکند، به مثابه پرنده دشمن (متخاصم) تلقی و آن را سرنگون می نماید تا مانع تحقق اهداف دشمن گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 349

به "روسیه: نمی توانیم امنیت هواپیما های ترکیه بر فراز شمال سوریه را تضمین کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: نمی توانیم امنیت هواپیما های ترکیه بر فراز شمال سوریه را تضمین کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید