روشن: مدیرانی مثل خلیل زاده اشتباهی به استقلال آمده اند، پاچه نوازان از آمدن و رفتن مدیران راضی می شوند!

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، حسن روشن، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که مدیرانی مثل اسماعیل خلیل زاده اشتباهی به استقلال آمده اند.

روشن: مدیرانی مثل خلیل زاده اشتباهی به استقلال آمده اند، پاچه نوازان از آمدن و رفتن مدیران راضی می شوند!

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه فوتبال بارسلونا، درباره شرایط استقلال و تغییر و تحولات مدیریتی در این باشگاه گفت: در یک سال گذشته مدیران زیادی آمده اند و رفته اند و باشگاه ثبات لازم را نداشته است. اگر حساب کنیم بالای 10 مدیر در باشگاه استقلال جا به جا شده اند.

وی اضافه کرد: احمد سعادتمند را از 20 سال پیش می شناسم. زمانی که شموشک نوشهر بودم ایشان رئیس تربیت بدنی تنکابن بود و با اینکه وظیفه ای نداشت به شموشک یاری کرد که از جمله نکات مثبت بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره استعفای بعضی افراد در هیئت مدیره استقلال توضیح داد: این رفتارها نشان می دهد که اعضای هیئت مدیره همدیگر را قبول ندارند و هر کسی دوست دارد با دوستان خودش کار کند. وقتی کامران منزوی عضو هیئت مدیره استقلال شد، گفتیم او از قبل در باشگاه بوده و به کارش وارد است، هر چند در گذشته سکته نموده بود. ما دیگر اعضای هیئت مدیره مثل اسماعیل خلیل زاده را نمی شناختیم و معین نشد هدف از حضور این افراد در استقلال چه چیزی بوده است.

روشن با بیان اینکه در یک سال گذشته افرادی که وارد هیئت مدیره شده اند با یکدیگر سازش نداشته اند، ادامه داد: زمانی که سعادتمند عضو هیئت مدیره بود به دلیل بعضی مسائل قهر کرد و رفت و اکنون نوبت آقایان است که قهر نمایند. در جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان به ایشان گفتم زمانی که تیمسار خسروانی مدیرعامل استقلال بود، سالی یک بار هم او را نمی دیدیم. باشگاه کمیته های مختلفی داشت و این طور نبود که یک نفر همه کارها را انجام دهد. امروز در باشگاه استقلال یکسری پاچه خواری هستند که از آمدن و رفتن مدیران راضی می شوند چون وقتی مدیر جدیدی می آید بیشتر می توانند پاچه نوازی نمایند و بمانند!

وی در رابطه با عملکرد مدیران استقلال در یک سال گذشته توضیح داد: یک بار خلیل زاده در خیابان خودش را به من معرفی کرد که اصلاً او را نشناختم و نمی دانستم چنین فردی در هیئت مدیره حضور دارد. به او گفتم اگر بیشتر کار کنید، بیشتر به چشم می آیید و ما هم راضی می شویم. فردی که در هیئت مدیره 10 میلیارد تومان پول داده است، مطمئن باشید 10 برابر آن را سود خواهد نمود. از آن طرف شنیدیم فرهاد مجیدی قصد داشت سعید رمضانی سرپرست تیم باشد و عضو هیئت مدیره گفته است چون پول دادم من باید سرپرست معین کنم. آیا این مدلی باشگاه را اداره می نمایند؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: مدیرانی مثل خلیل زاده و موسوی اشتباهی به استقلال آمده اند. آقایان! اگر فوتبالی نیستید حداقل خوب کار کنید. اگر خوب کار کنید مردم نمی گذارند که بروید، اما امروز اگر این افراد بروند مردم راضی می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 431

به "روشن: مدیرانی مثل خلیل زاده اشتباهی به استقلال آمده اند، پاچه نوازان از آمدن و رفتن مدیران راضی می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن: مدیرانی مثل خلیل زاده اشتباهی به استقلال آمده اند، پاچه نوازان از آمدن و رفتن مدیران راضی می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید