شارژ مالی ویژه برای کسب سهمیه المپیک، پاداش مدال آوران معین نشد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری شامگاه چهارشنبه پس از جلسه بررسی توانمندی های وامکانات ورزشی باشگاه کاله آمل گفت، امسال حدود 30 میلیارد تومان برای کمک به فدراسیون های ورزشی، کمیته ملی المپیک متعهد شده بود که تا به امروز این کمیته حدود 50 میلیارد تومان وبالاتر از میزانی که به فدراسیون ها تعهد کرده بود، پرداخت کرد.

شارژ مالی ویژه برای کسب سهمیه المپیک، پاداش مدال آوران معین نشد

ورزشکاران ایرانی تا به امروز 52 سهمیه المپیک گرفتند

رئیس کمیته ملی المپیک درادامه با بیان اینکه هم اکنون همه ظرفیت های ورزشی وقهرمانی کشور درگیر برنامه های آماده سازی تیم های ملی برای شرکت درمسابقات کسب سهمیه است، گفت، خوشبختانه بیشتر ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی در اردوهای آماده سازی هستند و دراین راستا شهر مشهد مقدس با توجه به امکانات خوبی که دارد، به عنوان پایگاه اصلی برپایی این اردوها انتخاب شده است.

صالحی امیری، تا به امروز ورزشکاران ایرانی پیروز به کسب 52 سهمیه بازی های المپیک توکیو شدند، ابرازامیداوری کرد، که با عبور از شرایط سخت کرونایی ورسیدن به شرایط عادی و اعزام رشته های مختلف ورزشی تا پیش از شروع بازی های المپیک، حداقل تعداد سهمیه های المپیکی ورزشکاران ایرانی به حدود 70 سهمیه هم برسد.

المپیک توکیو درشرایط خاص برگزار می شود

وی دربخش دیگری با اشاره به اینکه المپیک توکیو تحت هر شرایط با تصمیم کمیته بین المللی المپیک مردادماه سال 1400 برگزار خواهد شد، گفت، در نشست اخیر اعضای کمیته بین المللی المپیک و مسئولان ژاپنی برگزار شد و هیئت ایرانی نیزحضور داشت، مصم به برگزاری این رویداد مهم ورزشی تحت هر شرایطی هستند.

رئیس کمیته ملی المپیک، به نهاد بین المللی المپیک برگزاری مسابقات را شرایط های مختلف کرونایی بررسی کرده وبه جمع بندی نهایی رسیده است، گفت، در بدترین شرایط که اگر ژاپن در شرایط قرمز کرونایی درزمان برگزاری بازی های المپیک قرار بگیرد، مسابقات برگزار، اما بدون حضور تماشاگر خواهد بود و ورزشکاران کشورهای اعزام زودتر به این کشور سفر وحداقل 2 هفته قبل از مسابقات در قرنطینه خواهند بود.

صالحی امیری، به شرایط زرد درشهرهای محل برگزاری بازی های المپیک اشاره کرد واضافه نمود: دراین شرایط، مسابقات با حضور یک سومی تماشاگران و با رعایت شرایط خاص بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی اضافه نمود، درصورت شرایط سفید درکشور ژاپن وشهر میزبان مسابقات، همه ورزشکاران در فراخوانی بعد از واکسیناسیون عمومی برای شرکت در مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد، با پیگیری این کمیته، واکسن های مورد نیاز برای ورزشکاران اعزامی برای کسب سهمیه ونیز المپیک به صورت رایگان تأمین وتزریق شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1034

به "شارژ مالی ویژه برای کسب سهمیه المپیک، پاداش مدال آوران معین نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شارژ مالی ویژه برای کسب سهمیه المپیک، پاداش مدال آوران معین نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید