صورت های اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، پیرو تصمیم رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برای انتشار صورت های اقتصادی تصویب شده سال 99 این سازمان، صورت های اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور مشاهده عموم برای نخستین بار منتشر شد.

صورت های اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، صورت های اقتصادی تصویب شده سال 99 سازمان بورس و اوراق بهادار که هفته گذشته به تصویب شورای عالی بورس رسیده بود، برای مشاهده عموم مردم و فعالان بازار در سایت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس http://Shafaf.seo.ir منتشر و قابل مشاهده است.

شایان ذکر است هفته گذشته رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار انتشار عمومی این گزارش ها را به عنوان یک تصمیم مهم از سوی سازمان بورس به منظور شفافیت اعلام نمود و گفت: در راستای ارتقای شفافیت، صورت های اقتصادی سازمان برای نخستین بار برای عموم مردم و فعالان بازار منتشر خواهد شد.

با این اقدام، سازمان بورس و اوراق بهادار نیز مانند هر نهاد عمومی دیگری که باید اصل شفافیت را رعایت کند، عملکرد اقتصادی اش در عملکرد دید و قضاوت عموم مردم قرار خواهد گرفت و در این ساختار بر میزان شفافیت بازار سرمایه افزوده خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1189

به "صورت های اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صورت های اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید