طرح تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از تقدیم پیشنهاد تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث پس از اصلاح قیمت بنزین به هیات رییسه مجلس اطلاع داد.

طرح تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس پیشنهاد 16 نفر از نمایندگان برای تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث پس از افزایش قیمت بنزین تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

وی اضافه کرد: این پیشنهاد باید طبق آیین نامه داخلی مجلس در صحنه علنی به رای نمایندگان گذاشته گردد.

این نماینده مجلس یادآور شد: با توجه به اینکه اگر این طرح به صورت عادی در دستور کار مجلس قرار بگیرد زمان بر می گردد، انتظار می رود با توجه به حساسیت موضوع هیات رئیسه برای تسریع امر، آن را خارج از نوبت در دستور کار قرار دهد.

به گزارش خبرنگاران، طبق ماده 59 آیین نامه داخلی مجلس در مسائل مهم و استثنائی که برای کشور پیش می آید و

در این خصوص تشکیل کمیسیون ویژه ای برای رسیدگی و تهیه گزارش ضرورت پیدا می نماید، به پیشنهاد حداقل 15 نفر از نمایندگان و تصویب مجلس، این کمیسیون تشکیل می گردد.

اعضای کمیسیون ویژه که 7 تا 15 نفر بنابه نظر پیشنهاد دهندگان خواهند بود، مستقیما در جلسه علنی توسط نمایندگان با رأی مخفی و اکثریت نسبی انتخاب خواهند شد. هیأت رئیسه کمیسیون ویژه همانند دیگر کمیسیون ها انتخاب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 112

به "طرح تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تشکیل کمیسیون ویژه آنالیز حوادث آبان ماه تقدیم هیات رییسه مجلس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید