فراهانی: شهرداری با اعضای شورایاری شخصی و سلیقه ای رفتار می کند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری در مواجهه با اعضای شورایاری به ویژه در ستاد مدیریت محله سلیقه ای و شخصی عمل می کند و این موضوع باید اصلاح شود.

فراهانی: شهرداری با اعضای شورایاری شخصی و سلیقه ای رفتار می کند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه فوتبال بارسلونا، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در یکصد و نود یکمین جلسه شورای شهر در تذکری به شهرداری تهران گفت: عدم تدبیر در مدیریت زمینه سازی ایجاد نارضایتی، ترسیم راستا حرکت غلط و از بین برنده دستاورد ها و اقدامات اثربخش است؛ که برای حل این مشکل باید به هماهنگی سازمانی پناه برد.

وی افزود: متأسفانه علیرغم اینکه شورای پنجم برای برگزاری انتخابات شورایاری ها برای در دسترس قرار دادن اطلاعات عملکردی شهرداری از طریق سامانه شفافیت با مسائل و کارشکنی ها روبرو بود، ولی سرانجام توانست این موضوع را نهایی کند. ولی متأسفانه این روز ها شاهد مکاتبات بهت آور و سلیقه محور در خلاف این راستا در شهرداری تهران هستیم.

این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه این نامه نگاری ها مبنای قانونی ندارد گفت: همچنین این مسأله مغایر با رویه شورای پنجم بوده و تنها مبنای آن سلیقه شخصی است.

وی گفت: چند نفر از اعضای شورای شهر این موارد را تلفنی یا در قالب پیامک بازگو کردند که برایم باورکردنی نبود، اما با دیدن تصویر نامه واقعاً تأسف خوردم چرا که این نامه ها نه تنها با رویه شورا بیگانه است بلکه نگارنده آن یک بار هم بند وظایف شورایاران را در مصوبه مربوطه مطالعه نکرده بود.

فراهانی شرح داد: بر اساس وظیفه و دفاع از حق مشارکت شورایاران درباره لزوم اصلاح رویه های شخصی و سلیقه ای در روبرو با اعضای شورایاری به ویژه در ستاد مدیریت محله به شهرداری تهران تذکر می دهم و امیدوارم با اقدامات به موقع حناچی زمینه های استفاده بهینه از مشارکت شورایاران فراهم شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 218

به "فراهانی: شهرداری با اعضای شورایاری شخصی و سلیقه ای رفتار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراهانی: شهرداری با اعضای شورایاری شخصی و سلیقه ای رفتار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید