موافقت کمیته ملی المپیک با درخواست مسئولان فدراسیون اسکیت

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک همراه با نصرالله سجادی و پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی در ادامه بازدیدهای روز دوشنبه به محل فدراسیون اسکیت رفتند.

موافقت کمیته ملی المپیک با درخواست مسئولان فدراسیون اسکیت

مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت در آغاز این ملاقات ضمن خوش آمد گویی به صالحی امیری و همراهانش گفت: هر جا بودید منشأ خیر و برکت بودید، امیدوارم کماکان حضور داشته باشید.

وی در ادامه با بیان اینکه چهل رشته از رشته های زیر مجموع فدراسیون در بازی های آسیایی شرکت خواهند داشت، اعلام نمود: اطمینان دارم که در رشته مدال آور می شویم، در خصوص رنگ آن نمی توانم صحبت کنم چون حریفان هم در حال تمرین هستند اما نسبت به مدال آوری اطمینان دارم.

رئیس فدراسیون اسکیت در ادامه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته طی مدت زمان ریاستش داشت و درباره اینکه طی این مدت رقابت های انتخابی تیم ملی برگزار گردید، گفت: تا زمان بازی های آسیایی اردوهای ممتد خواهیم داشت، در نظر داریم این اردوها به صورت یک هفته در میان دنبال گردد.

هنرجو بعلاوه وعده پرداخت حقوق به مربیان را بیان کرد و اینکه کوشش دارد مسائل انگیزشی را در تیم ملی تقویت کند.

وی به بعضی مسائل و کمبودها در رابطه با برگزاری اردوی تیم های ملی به خصوص برای اقامت شبانه (خوابگاه) و برنامه هایی که برای حل و فصل آنها دارد اشاره نمود.

رئیس فدراسیون اسکیت در ادامه، از برنامه این فدراسیون برای جذب مربی کلمبیایی اطلاع داد و اینکه قرار است این مربی طی دو هفته به مربیان داخلی آموزش لازم را ارائه بدهند.

حامد محمد هاشم جاسبی خزانه دار فدراسیون هم در این نشست متقاضی افزایش بودجه تخصیصی اسکیت از طرف کمیته ملی المپیک شد. وی در این زمینه گفت: این درخواست را دارم که تفاهم نامه اقتصادی سال جاری به گونه ای منعقد گردد که برای سال های آینده هم ملاک باشد.

در ادامه این بازدید، صالحی امیری گفت: حضور هنرجو در راستا تحول این رشته یک نقطه عطف است، سال ها خاک اسکیت را خورده و می تواند به نیازها پاسخ دهند.

رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه اسکیت رشته جذابی به ویژه برای بانوان است، اعلام نمود: محدودیت های دیگر رشته ها در اسکیت نیست، فعالیت این رشته هزینه زیادی هم نمی خواهد، باید کوشش کرد ولت سرمایه گذاری، جامعه آماری را از 3 هزار نفر به رقم قابل توجهی رساند. به ویژه در بخش بانوان باید توجه و سرمایه گذاری زیاد باشد.

صالحی امیری تاکید نمود: قطعاً بعد از بازی های آسیایی هانگژو، چهره جدیدی از اسکیت خواهیم دید.

وی بعلاوه به درخواست مطرح برای افزایش نمایندگان اسکیت در بازی های آسیایی پاسخ مثبت داد و گفت: 2 ورزشکار به ترکیب 6 نفره ای که بیش از این برای اعزام مصوب شده بود، اضافه خواهد شد.

رئیس کمیته ملی المپیک بعلاوه در خصوص بودجه فدراسیون اسکیت کلت: تا سرانجام فروردین ماه بودجه بسته می گردد، طی روزهای آینده نمایندگان فدراسیون نشستی با سجادی و فخری داشته باشید تا در این زمینه تصمیم گیری گردد. شخصاً به آینده اسکیت امیدوار هستم، قدردان مسئولان گذشته هستیم اما به آینده خوشبینم، آقای هنرجو خیلی جدی کارش را آغاز نموده است، فلسفه آمدن ما این است که بگوییم کنار شماییم. حمایت وظیفه ذاتی است، ماهیانه با ستاد فنی ما داشته باشید، هر تصمیمی در این ستاد مصوب گردد، انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 تیر 1401 بروزرسانی: 5 تیر 1401 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1575

به "موافقت کمیته ملی المپیک با درخواست مسئولان فدراسیون اسکیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت کمیته ملی المپیک با درخواست مسئولان فدراسیون اسکیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید