موزه هنر و تاریخ محلی بژیک در کنار رودخانه، عکس

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، موزه ها نقطه اتصال گذشته، حال و آینده هستند. آن ها می توانند فرهنگ، تاریخ و هنر کشور ها و مناطق مختلف جهان را به یکدیگر ارتباط داده و متصل کنند. ما در این گزارش داستان تأسیس یکی از موزه های بلژیک را برای شما روایت می کنیم.

موزه هنر و تاریخ محلی بژیک در کنار رودخانه، عکس

شورای شهر آنتورپ در سال 1998 تصمیم گرفت یک موزه افتتاح کند. اولین آجر ساختمان این موزه در 14 سپتامبر 2006 معادل 23 شهریور 1385 در امتداد رودخانه شلدت در منطقه ایلندژه گذاشته شد. در سال 2010 برخی از اشیای موزه های مختلفی، چون موزه قوم شناسی و موزه دریانوردی به موزه تازه تأسیس منتقل شدند. موزه aan de Stroom که با نام موزه ای کنار رودخانه شناخته می شود، در 17 می 2011 برای عموم افتتاح شد.

نمای موزه کنار رودخانه از ماسه سنگ های قرمز و پانل شیشه ای منحنی تشکیل شده است. این نما نمونه ای از معماری هنر دکو مدرن است.موزه کنار رودخانه با نمایش همزمان تاریخ، هنر و فرهنگ شهر بندری آنتورپ و هنر و فرهنگ اروپا، آفریقا، آمریکا، آسیا و اقیانوسیه، فرهنگ، هنر و تاریخ محلی و جهانی را به هم متصل می کند. مسئولان این موزه متعهد هستند که پیام موزه را با استفاده از رسانه های جدید به مردم منتقل کنند.

منبع: گردشبان
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 730

به "موزه هنر و تاریخ محلی بژیک در کنار رودخانه، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه هنر و تاریخ محلی بژیک در کنار رودخانه، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید