نامجومطلق: استقلال همواره از تغییرات زیاد ضربه خورده، قهرمانی های پرسپولیس به خاطر ثبات تیمی است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، مجید نامجومطلق، مربی تیم فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد، این باشگاه بابت تغییرات زیاد در سال های گذشته، ضربه خورده است.

نامجومطلق: استقلال همواره از تغییرات زیاد ضربه خورده، قهرمانی های پرسپولیس به خاطر ثبات تیمی است

مجید نامجومطلق در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: با توجه به شرایط خاصی که به دلیل بیماری کرونا وجود دارد، قابل پیش بینی بود که بازی ها تعطیل گردد. ما هم تمرینات را تعطیل کردیم، ولی این شرایط بیشتر تیم ها را با مشکل روبرو نموده و تعیین نیست که چه زمانی رسماً بازی ها از سر گرفته خواهد شد. فعلاً که چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن گردد.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارد؟، توضیح داد: قطعاً شانس داریم، چون 10 بازی و 30 امتیاز دست نخورده باقی مانده است. ما کوشش می کنیم تا در هر سه جام عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

نامجومطلق با بیان اینکه تیم فعلی استقلال باید برای فصل بعد هم حفظ گردد، گفت: استقلال همواره از تغییرات زیاد ضربه خورده است. در سال های گذشته شاهد بودیم که تغییرات متعدد در زمینه بازیکن، کادر فنی، مدیریت و ... چقدر به استقلال لطمه زده است. من معتقدم که تیم فعلی باید برای فصل آینده حفظ و البته تقویت گردد تا استقلال فصل بعد یک تیم پرقدرت را راهی مسابقات کند. اگر پرسپولیس در این چند سال به قهرمانی رسیده، به خاطر ثبات تیمی است. آنها در چند سال گذشته کمترین تغییر را داشته اند.

بازیکن پیشین تیم ملی در ارتباط با انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی هم تأکید کرد: ما از کی روش به اسکوچیچ رسیدیم. البته من نمی خواهم اسکوچیچ را از لحاظ فنی زیر سؤال ببرم، چون ایشان مربی بادانشی است و عملکردش نشان داده که مربی توانمندی است. من کاری به حاشیه ها و رفتارهای کی روش ندارم، ولی این مربی از لحاظ ساختاری خیلی به فوتبال ما یاری کرد و نتایج خوبی هم با تیم ملی گرفت. وقتی می گویم از کی روش به اسکوچیچ رسیدیم، این را به خاطر اعتبار و نام مربی می گویم.

وی در انتها خاطر نشان کرد: بعد از رفتن کی روش در انتخاب سرمربی دچار اشتباه شدیم، ولی امیدوارم این بار شرایط به خوبی جلو برود. وظیفه ما این است که از سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا تیم ملی پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 367

به "نامجومطلق: استقلال همواره از تغییرات زیاد ضربه خورده، قهرمانی های پرسپولیس به خاطر ثبات تیمی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: استقلال همواره از تغییرات زیاد ضربه خورده، قهرمانی های پرسپولیس به خاطر ثبات تیمی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید