ویری: رونالدوی برزیلی را به پرتغالی ترجیح می دهم، کریستیانو می تواند تا 40 سالگی بازی کند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، ستاره سابق تیم فوتبال اینتر می گوید هم تیمی برزیلی سابق خود رابه ستاره پرتغالی حال حاضر تیم فوتبال یوونتوس ترجیح می دهد.

ویری: رونالدوی برزیلی را به پرتغالی ترجیح می دهم، کریستیانو می تواند تا 40 سالگی بازی کند

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، کریستین ویری که در تیم فوتبال اینتر سابقه بازی در کنار رونالدو نازاریو را دارد، می گوید این ستاره برزیلی را به همنام پرتغالی اش در یوونتوس ترجیح می دهد.

ویری که اگرچه در کنار رونالدوی پرتغالی بازی ننموده اما در ایتالیا از نزدیک شاهد بازی های او بوده است، در مقایسه میان این بازیکن و ستاره سابق تیم ملی برزیل به نشریه دیلی میل انگلیس گفت: من دوست رونی (رونالدوی برزیلی) هستم و اینقدر خوش شانس بودم که بازی در کنار او به عنوان زوجش در خط حمله را تجربه کنم. او همه چیز داشت. سرعت انفجاری، قدرت و تکنیک. مثل رقصنده ای بود که با توپ می رقصید. اگر از من بپرسید می گویم که رونالدوی برزیلی از کریستیانو رونالدو بهتر است.

ویری در ادامه از ستاره پرتغالی یوونتوس هم تمجید کرد و گفت: کریستیانو رونالدو یک ماشین جنگی است. او به خاطر همه کارهایی که تا الان انجام داده و باز هم انجام خواهد داد، شایسته تمجید است. کریستیانو می تواند تا 40 سالگی بازی کند و به قول ما ایتالیایی ها یک سیگار هم گوشه لبش باشد. بدن او استثنایی است.

مهاجم ایتالیایی سابق اینتر بهترین روزهای دوران بازیگری اش را در این تیم سپری نموده و در آن 202 گل به ثمر رساند اما او می گوید مربیانی که در تیم های یوونتوس و تیم ملی ایتالیا با او کار کردند، بهترین مربیانش بوده اند.

ویری درباره بهترین مربیانی که در دوران بازیگری اش داشته، تأکید کرد: در یوونتوس، مارچلو لیپی برای من مانند پدر دوم بود. در تیم جوانان تورین، توسط روساریو رامپانتی راهنمایی می شدیم و بعد امیلیانو موندونیکو. چزاره مالدینی هم جزو بهترین مربیانی بود که داشتم. او بود که مرا وارد تیم ملی کرد. چزاره مالدینی آدمی فوق العاده بود که به بازیکنان جوان اعتماد می کرد.

ویری در دوران بازیگری اش 49 بار پیراهن تیم ملی ایتالیا را به تن کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 356

به "ویری: رونالدوی برزیلی را به پرتغالی ترجیح می دهم، کریستیانو می تواند تا 40 سالگی بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویری: رونالدوی برزیلی را به پرتغالی ترجیح می دهم، کریستیانو می تواند تا 40 سالگی بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید