کرمی: وقتی جلسات کمیسیون ورزشکاران خروجی ندارد اعضا دلسرد می شوند، از کمیسیون استعفا ندادم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک گفت: جلسات کمیسیون ورزشکاران تا امروز خروجی نداشته است و طبیعتا این موضوع اعضا را دلسرد می نماید.

کرمی: وقتی جلسات کمیسیون ورزشکاران خروجی ندارد اعضا دلسرد می شوند، از کمیسیون استعفا ندادم

یوسف کرمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه فوتبال بارسلونا، در مورد حاشیه های کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک و استعفای بعضی اعضا گفت: ابتدا باید عنوان کنم که از کمیسیون ورزشکاران استعفا نداده ام، اما در این مدت درگیر بودم و در چند جلسه حضور نداشتم. به عنوان نماینده ورزشکاران اعتقاد دارم که کمیسیون ورزشکاران تا امروز خروجی آنچنانی نداشته و واقعیت این است که کار خاصی انجام نداده است. این در حالی است که یکی از اصلی ترین کمیسیون ها در کمیته المپیک، کمیسیون ورزشکاران است.

وی در مورد دلیل غیبت بعضی اعضا در جلسات این کمیسیون گفت: بعضی اعضا مانند حمید سوریان، کیانوش رستمی، کمیل قاسمی، قاسم رضایی و کیمیا علیزاده فقط در جلسات ابتدایی حضور داشتند. به عنوان یک عضو وقتی می بینیم حضور و جلسات ما هیچ خروجی ندارد طبیعتا دلسرد می شویم. این در حالی است که ورزشکاران از ما به عنوان نماینده های خود انتظار دارند.

عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک توضیح داد: اگر قرار است کاری انجام گردد ابتدا باید یک موضوع را در دستور کار خود قرار بدهیم و با نتیجه رسیدن آن به دنبال موضوعات دیگر باشیم. به عنوان نماینده ورزشکاران در این مدت اتفاق خاصی را در کمیسیون ورزشکاران ندیدم و مهمترین اقدام نیز افزایش حقوق قهرمانان المپیک از 200 هزار تومان به 500 هزار تومان بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 194

به "کرمی: وقتی جلسات کمیسیون ورزشکاران خروجی ندارد اعضا دلسرد می شوند، از کمیسیون استعفا ندادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمی: وقتی جلسات کمیسیون ورزشکاران خروجی ندارد اعضا دلسرد می شوند، از کمیسیون استعفا ندادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید