10 تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا در مهر ماه سال جاری منتشر شد. شرکت در این فراخوان فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می نماید تا با شرکت در دوره های پیش شتابدهی بازار محصولات خود را توسعه دهند.

10 تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند

پس از انتشار سومین فراخوان بیش از 80 طرح برای حضور در آن ثبت نام کردند. از این میان پس از داوری و ارزیابی نهایی 10 طرح برای حضور در دوره های پیش شتابدهی انتخاب شدند.

مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است. 10 تیم نوپا یا استارت اپ برگزیده این فراخوان در دوره های پیش شتابدهی توانمند می شوند تا قدرت ارائه و معرفی محصول خود به سرمایه گذار و بازار را تقویت نمایند.

در این دوره ها تیم ها با مبانی کسب و کار آشنا می شوند. همچنین تمرکز روی مباحث تناسب ارزش پیشنهادی محصول برای خرید آن از مباحث دیگر این دوره است.

البته نسبت به دو دوره گذشته آموزش های این دوره تفاوت هایی نیز دارد. آشنایی با تیم سازی و مباحث روش های تامین اقتصادی از جمله این تفاوت ها است. در کنار این موارد تیم ها با همکاری مرکز همگرا در تعامل با سرمایه گذار قرار می گیرند.

این دوره های پیش شتابدهی برای 10 استارتاپ برگزیده تا اواخر فروردین ماه امسال ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 206

به "10 تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید