آب الفبای زندگی همه

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، بخشندگیِ طبیعت و دسترسی همگان به آن موهبتی غیرقابل انکار و ستودنی برای همه ی ما محسوب می گردد. هماهنگی اجزای طبیعت با یکدیگر منجر به حفظ تعادلی می گردد که همه ی موجودات بتوانند در این دنیا هستی از بخشایش آن بهره مند شوند.

آب الفبای زندگی همه

برند شودر با سابقه ای طولانی در راستای تاسیسات آبی، نقش محوری خود را با الهام از طبیعت به خوبی فرا گرفته و کوشش دارد تا دسترسی به آب و پاکیزگی را در هر نقطه از ایران بگستراند. چرا که ما اعتقاد داریم همه ی افراد جامعه، بخصوص بچه ها این مرز و بوم که فردای ما به شرایط امروز آن ها وابسته است، مستحق دسترسی یکسان و قابل قبول به این مایه ی حیات و تمیزی و پاکیِ ناشی از آن هستند.

این برند در راستای رویکردی که دارد و به مناسبت سالگرد تأسیس خود، تصمیم گرفت برای دومین بار، گامی مهم در تجهیز شیرآلات بهداشتی مدارس بردارد و هم راستا با تعهدات سال های گذشته ی خود، اقدامات تأثیرگذاری را تحقق بخشد که در ادامه، گزارشی از آن را می خوانید.

شودر در کنار دانش آموزان برای رفاه بیشتر

برند شودر که حدود 30 سال است در زمینه ی فراوری انواع شیرآلات بهداشتی استاندارد فعالیت دارد، اکنون میخواهد که با سرمایه های کشور، یعنی دانش آموزان، همراه شده و با فعالیت های خیرخواهانه خود، محیط بهتری برای تحصیل آن ها فراهم کند.

گروه صنعتی شیرآلات شودر، در سال 1399 به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تأسیس خود تصمیم گرفت تا با راه اندازی یک کمپین مسئولیت اجتماعی، 28 مدرسه را در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، باشت و کرمان به شیرآلات بهداشتی استاندارد تجهیز کند. بعلاوه برند شودر متعهد شد که مسئولیت اجتماعی خود را برای استانداردسازی مدارس بیشتری ادامه دهد.

اقدامات اجرا شده به مناسبت 30 سالگی برند شودر

30 مدرسه در سالگرد سی سالگی برند شودر در شهرهای ایلام، شوش و بیرجند به شیرآلات استاندارد تجهیز شدند. این اقدامات، تعهد برند شودر در سال گذشته بوده که در سال 1401 به آن جامه عمل پوشاند.

نوسازی سرویس های بهداشتی و انجام اقداماتی همانند تعویض کاشی ها، تعویض درب و کاسه سرویس ها، بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب سرویس های بهداشتی و رنگ کردن دیوارها و سقف سرویس ها و بعلاوه ساخت و تعمیر آب خوری های مستقر در حیاط و تعویض شیرآلات از اقدامات دیگر شودر بوده که در این مدارس پیاده سازی شده است. این اقدامات تا کنون ضمن تاثیر بر صرفه جویی در مصرف آب، موجب بهبود سطح بهداشت در 58 مدرسه در استان های مختلف شده است.

اکنون حدود 9000 دانش آموز عزیز این سرزمین، می توانند از امکانات بهتری در مدرسه استفاده نمایند. برای انجام این اقدامات حدود 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و 7 نماینده فروش برند شودر، مشارکت و همکاری نموده اند.

آنگونه که بخشندگی طبیعت همچنان پابرجاست، راه شودر برای بالا بردن سطح کیفی بهداشت و برخورداری مدارس بیشتری از شرایط و تجهیزات بهداشتی مناسب، نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1401 بروزرسانی: 7 اسفند 1401 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1714

به "آب الفبای زندگی همه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب الفبای زندگی همه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید