برادرزاده ترامپ هشدار داد: ترامپ با بازنده بودن کنار نمی آید

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران : مری ترامپ با بیان این که عمویش نمی تواند با بازنده بودن احتمالی کنار بیاید، درباره ماه های خطرناک پیش رو در نتیجه اقدامات ترامپ هشدار داد و از مقامات جمهوری خواه خواست مانع رئیس جمهور آمریکا شوند.

برادرزاده ترامپ هشدار داد: ترامپ با بازنده بودن کنار نمی آید

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور آمریکا با اعلام این که عمویش هیچوقت با بازنده بودن کنار نمی آید، پیش بینی کرد ماه های بسیاری خطرناکی پیش روی آمریکا قرار گرفته است.

به گزارش میرور، او اظهارات ترامپ در کاخ سفید را که فرایند انتخابات را فاسد توصیف کرد و ادعاهایی را که درباره تقلب در انتخابات با هدف دزدیدن آن مطرح نمود، ناپسند خواند.

مری ترامپ در مصاحبه با شبکه ام اس ان بی سی از مقامات جمهوری خواه خواست وارد عمل شوند و ترامپ را متوقف کنند. وی گفت: دونالد هرگز قبلاً در چنین موقعیتی قرار نداشته است. او ناامید است و از طریق قانونی هیچ کاری نمی تواند بکند، فقط می تواند عاجزانه به تماشا بنشیند.

وی اضافه کرد: فکر می کنم بر اساس چیزی که او (ترامپ) گفت، کاملاً معین است قرار است در چه وضعیتی باشیم، اگر رهبری جمهوری خواهان همچنان کاری انجام ندهد. این فقط دونالدی نبود که مبهم حرف می زند یا دروغ می گوید، دونالدی بود که درباره کودتای نافرجام صحبت می کرد.

مری ترامپ گفت: رهبر یک کشور عاجزانه در حال تلاش برای زیر سوال بردن یک انتخابات است. این ناپسند است و کسی باید وارد عمل شود و او را متوقف کند.

وقتی درباره حال کنونی ترامپ از او سوال شد، گفت فکر می کند عمویش در حال حاضر عصبانیتی غیرقابل کنترل دارد.

این عضو خانواده ترامپ در پاسخ به سوالی درباره زندگی رئیس جمهور آمریکا بعد از بازنده شدن و کنار آمدن او با این حس که از سوی مردم آمریکا اخراج شده و بازنده لقب گرفته گفت چیزی که حس باخت او را تشدید می کند، این واقعیت است که به نظر می رسد، جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ خواهند کرد و کرسی هایی در مجلس کنندگان به دست آورده اند، بنابراین نمی تواند حس دیگری جز رانده شدن داشته باشد.

وی هشدار داد: او نمی تواند با این مسئله کنار بیاید و به همین خاطر ماه های خطرناکی پیش رو قرار گرفته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 805

به "برادرزاده ترامپ هشدار داد: ترامپ با بازنده بودن کنار نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادرزاده ترامپ هشدار داد: ترامپ با بازنده بودن کنار نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید