تردد در محور نهاوند، نورآباد به دلیل کولاک شدید امکان پذیر نیست

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران/همدان رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نهاوند گفت: عملیات بازگشایی و برف روبی در سه محور اصلی و شریانی نهاوند در حال انجام است و تردد در محور نهاوند-نورآباد به دلیل کولاک شدید امکان پذیر نیست.

تردد در محور نهاوند، نورآباد به دلیل کولاک شدید امکان پذیر نیست

علی رضا سیاهوشی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر عملیات بروف روبی در سه محور اصلی و شریانی شهرستان نهاوند که شامل محور نهاوند- نورآباد، نهاوند-بروجرد و محور نهاوند-کرمانشاه است با تلاش های نیروهای راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان در حال انجام است.

وی اضافه کرد: در دو محور اصلی نهاوند-بروجرد و محور نهاوند-کرمانشاه عملیات بروف روبی اجرا شده و خوشبختانه برای تردد در این دو محور مشکل خاصی وجود ندارد.

سیاهوشی با بیان این که تا به امروز بیشترین عملیات برف روبی در این سه محور اصلی و مهم شهرستان از طریق اداره راهداری شهرستان اجرا شده است، شرح داد: در محور نهاوند-نورآباد به دلیل بارش شدید برف و کولاک شدید، عدم دید مناسب و یخبندان قابل تردد نیست اما اکیپ های راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان در حال تلاش برای بازگشایی این محور هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نهاوند ادامه داد: در حال حاضر عملیات برف روبی و بازگشایی در محورهای اصلی و شریانی شهرستان نهاوند در اولویت اداره راهداری است و اکیپ های راهداری در حال فعالیت در این محورها هستند و بعد از آن بازگشایی محورهای فرعی و روستایی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به مسدود شدن محورهای روستایی بخش خزل نهاوند، اضافه کرد: تعدادی از محورهای روستایی در بخش خزل مانند روستاهای تپه علی و امیرآباد به خاطر بارش برف مسدود شده است که به محض اتمام عملیات برف روبی در محورهای اصلی، برف روبی این روستاها را انجام خواهیم داد.

سیاهوشی یادآوری کرد: روز گذشته نیز راه های تعدادی از این روستاها بازگشایی شده اما به دلیل اینکه جهت این روستاها کوهستانی هستند و هم چنین کولاک و وزش شدید باد جهت این روستاها را دوباره مسدود کرده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نهاوند در خاتمه از شهروندان خواست که به خاطر شرایط بد آب و هوایی از تردد در محورهای اصلی شهرستان خصوصا محور نهاوند-نورآباد خودداری کنند و برای تردد در محورهای نهاوند-بروجرد و نهاوند-کرمانشاه حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1491

به "تردد در محور نهاوند، نورآباد به دلیل کولاک شدید امکان پذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد در محور نهاوند، نورآباد به دلیل کولاک شدید امکان پذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید