نجات 171 سگ که قرار بود خورده شوند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، 171 سگ که قرار بود گوشت شان در کره جنوبی خورده گردد، به آمریکا منتقل شده اند. این سگ ها با هدف مصرف گوشت شان در یک مزرعه حیوانات پرورش یافته بودند.

نجات 171 سگ که قرار بود خورده شوند

به گزارش خبرنگاران، یک سازمان غیردولتی فعال در زمینه حمایت از جانواران به نام جامعه انسانی ایالات متحده این سگ ها را از مزرعه داران کره ای خریده و به آمریکا منتقل نموده است تا زندگی جدیدی را آغاز نمایند.

این سازمان می گوید در حال حاضر و به علت محدویت های وضع شده برای جلوگیری از توسعه بیشتر ویروس کرونا، پیدا کردن سرپناه برای سگ های مسافر کار آسانی نیست.

شماری از این سگ ها قرار است با یاری سازمان مشابهی در کانادا، به آن کشور منتقل شوند.

کیتی بلاک، مدیر نهاد جامعه انسانی آمریکا گفت: مهم نیست چه تعداد سگ را می توانیم با این روش نجات دهیم، شرایط سخت و دردناک سگ ها در آن شرایط، غیرقابل باور است.

حدود 300 سگ، که 171 قلاده از آن ها به آمریکا منتقل شده اند، با همکاری نهاد های کره ای حمایت از حیوانات و سازمان های مشابه غربی، از خطر مرگ حتمی نجات یافته اند.

کارمندانی که برای خرید و نجات این سگ ها رفته بودند، گفته اند که آن ها را از میان ردیفی از قفس های خشن و تنگ در یک مزرعه بیرون آورده اند.

گوشت سگ در چند کشور شرق آسیا مصرف می گردد؛ در میان این کشورها، کره جنوبی تنها کشوری است که سگ ها را در ابعاد صنعتی برای فروش گوشت شان در مزارع پرورش می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1226

به "نجات 171 سگ که قرار بود خورده شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات 171 سگ که قرار بود خورده شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید