تعبیر خواب شورت زنانه (لباس زیر زنانه)

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، با تعبیر خواب لباس زنانه، تعبیر خواب لباس زیر زنانه، تعبیر خواب شورت زنانه و تعبیر خواب کرست همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب شورت زنانه (لباس زیر زنانه)

سرویس سرگرمی - برای تعابیر خوابی مانند تعبیر خواب شورت زنانه بایستی بیشتر از تعابیر معبرین اسلامی و کهن استفاده کرد. به دلیل اینکه تعریف این نوع لباس ها و نحوه پوشش زنان و مردان در ممالک اسلامی و غربی متفاوت است بنابراین تعابیری را که معبرین بیان می کنند با توجه به نمادهای متفاوت این لباس ها در کشورهایشان، مختلف است.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

کارل گوستاو یونگ در رابطه با دیدن لباس زیر در خواب می گوید:

 • خواب دیدن اینکه شما لباس زیر، تنتان است بیانگر موقعیتی است که احترام شما را گرفته است (سلب کرده است). تعبیر دیگر این است که نمادی از جنبه ای از شماست که شخصی است. اگر شما ازینکه با زیرپوش تان دیده شوید خجالت می کشید، پس بیانگر تردید شما در نمایش احساسات، نگرش ها و دیگر عادات/ایده های پنهانتان است. اگر شما با لباس زیر بودن مسئله ای ندارید(اذیت نمی شوید) پس شما آماده اید که چیزی را که قبلا پنهان کرده اید، نمایش دهید یا در معرض نمایش گذارید
 • خواب دیدن اینکه شما هیچ لباس زیری به تن ندارید بیانگر ترس از این است که رازهاتان برملا شوند.
 • خواب دیدن اینکه کسی فقط لباس زیر تنش است بیانگر یک موقعیت شرم آور و غیر قابل توضیح است. تعبیر دیگر این است که خواب به این معنی است که شما، خود واقعی این فرد را می بینید.
 • دیدن لباس زیر کثیف یا پاره بیانگر این است که شما در پوست خود(قالب خود) راحت نیستید و احساس بی کفایتی دارید. شما درمورد رابطه جنسی خود راحت نیستید و در مورد خودتان، خیلی انتقاد می کنید(خودتان را نقد می کنید)

معبرین اسلامی پوشیدن لباس زنانه را برای مردان در خواب خوب ندانسته و بیشتراً مایه شرمندهی در بیداری می دانند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر مردی در خواب ببیند لباس زنانه پوشیده است، یعنی از بزرگ تر خودش دور می شود.

اسماعیل بن اشعث نیز می گوید: یعنی مال و اموالش زیاد می شود، ولی دچار ترس شدیدی خواهد شد.

بعضی از تعبیرگران گفته اند: دچار غم و اندوه و بی حرمتی می شود.

تعبیر خواب لباس زیر زنانه

کارل گوستاو یونگ:

 • دیدن یا پوشیدن لباس زیر زنانه در خواب، نشان دهنده نگرش ها و احساسات زنانه تان است. منعکس کننده نقطه نظر زنانه است.
 • خواب دیدن اینکه شما لباس زیرتان را در میاورید، بیانگر افکار و نظرات شما از نیازهای جنسی است. ممکن است بیانگر این باشد که شما نیاز دارید ته و توی همه چیز را در آورید.
 • شما ممکن است بخواهید راهی برای خروج از یک موقعیت پیدا کنید.

مطیعی تهرانی می گوید:

 • کرست نیز از پوشش های مخصوص خانم ها است و دیدن آن در خواب برای مردان خوب نیست. چنانچه مردی در خواب ببیند که کرست بسته یا کرست خریده که نمی داند به چه کارش می آید نشان آن است که نزد مردم شرمنده می شود و عملی خلاف انجام می دهد که شایستگی سرزنش و ملامت پیدا می کند.
 • اگر خانمی در خواب ببیند که کرست نو بسته چنانچه مجرد باشد خواستگار پیدا می کند و اگر شوهر داشته باشد نزد شوهرش محبوبیت می یابد.

تعبیر خواب جوراب - دیدن جوراب زنانه در خواب چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب شورت زنانه از دیدگاه معبرین غربی

معبرین غربی گویند:

 • شورت زنانه و دیگر لباس های زیر در بیشتر موارد نشانه ای از مخفی کردن احساسات و نگرش های درونی است. اگر زنی در خواب ببیند که فقط شورت زنانه پوشیده است قطعاً نشانه های خوبی نخواهد داشت و رفتاری نامناسب در موقعیت هایی که در حال حاضر در آن قرار گرفته است خواهد داشت. این خواب بیشتر می تواند ناشی از احساس ناخوشی که در زندگی واقعی داشته اید دیده شود.
 • دیدن خواب شورت زنانه برای مردان در خواب نشانه و هشداری از طرف دیگران برای آن هاست. این خواب معمولاً اشاره مستقیمی به هوای نفسانی مردان دارد.
اگر در خواب مردی شورت زنانه بپوشد و احساس شرم و خجالت به او دست دهد نشانه ناراحتی و عدم رضایت از زندگی خود در بیداری است. زندگی مردانی که این گونه خواب ها را می بینند به دو دلیل رنج آور است
 1. این مردان تحت کنترل یک زن قرار گرفته اند (در خانه و یا در محل کار)
 2. این مردان از بی کفایتی خود در برابر دیگران رنج می برند.

منابع:

مجله اینترنتی خبرنگاران

www.psychic-revelation.com

تعبیرستان

khaboroya.com

منبع: setare.com
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 776

به "تعبیر خواب شورت زنانه (لباس زیر زنانه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب شورت زنانه (لباس زیر زنانه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید