ستاد کرونا باید برای بازگشت طرح ترافیک تصمیم بگیرد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ستاد کرونا باید برای بازگشت طرح ترافیک تصمیم بگیرد، گفت: عدم کسب درآمد از طرح ترافیک ضرر محسوب نمی گردد.

ستاد کرونا باید برای بازگشت طرح ترافیک تصمیم بگیرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که می دانید امروز چند تذکر از سوی اعضا ارائه شد و بحث مهم توسعه و تجهیزات صنعت آب و فاضلاب بود.

وی اضافه نمود: در سال گذشته یک مصوبه ای درخصوص تامین اعتبار داشتیم و براساس آن مصوبه چند تکلیف برای شرکت آب و فاضلاب در نظر گرفتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: آب و فاضلاب در سال گذشته در اسفند ماه چند نامه برای ما ارائه نموده بود که من آن را به وسیله اتوماسیون برای اعضا فرستادم که همین امر باعث ناراحتی اعضا شده بود.

محسن هاشمی ادامه داد: امروز دو مصوبه در این خصوص داشتیم که یکی از آن ها مربوط به تاسیسات آب اضطراری بعد از وقوع زلزله بود.

وی درخصوص اینکه شنیده شده شورای حل اختلاف وزارت کشور دو مصوبه شورای شهر تهران را بازگردانده است آیا صحت دارد یا خیر گفت: ما تمام مصوباتمان باید به هیأت تطبیق برود و طبیعی است که بعضی مواقع بعضی از این ها را رد نمایند و یا ایراد بگیرند.

هاشمی گفت: 7 بند مصوبه بودجه را هیأت تطبیق موافق نبود، اما به هیات حل اختلاف رفت و در آن جا نظر ما رو پذیرفتند و قرار شد در یک جلسه مجدد به این موضوعات رسیدگی گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره اجرای مجدد طرح ترافیک از روز 29 اریبهشت گفت: شورای عالی ترافیک شهر تهران جلسه ای تشکیل داد، اما قرار شد مصوباتش به ستاد ملی کرونا برود.

وی ادامه داد: در آنجا گفته شد که ما هیچ وقت تصمیم به ملغی کردن طرح ترافیک نگرفتیم و این تصمیم آقای وزیر بهداشت بود و در حال حاضر هم مصوبه اجرای مجدد طرح ترافیک باید برود به ستاد ملی کرونا تا در آنجا درباره آن تصمیم گیری گردد.

وی در پاسخ به اینکه این درست است که گفته می گردد به خاطر عدم اجرای طرح ترافیک شهرداری تهران ضرر میلیاردی نموده است گفت: طرح ترافیک که برای پول درآوردن نیست بلکه برای کاهش آلودگی هواست و عدم کسب درآمد از آن را ضرر متصور نمی شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 532

به "ستاد کرونا باید برای بازگشت طرح ترافیک تصمیم بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد کرونا باید برای بازگشت طرح ترافیک تصمیم بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید