هر کس الله اکبر بگوید به او شلیک می کنیم!

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، شهردار ونیز ایتالیا تهدید کرد هر کس الله اکبر بگوید، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

هر کس الله اکبر بگوید به او شلیک می کنیم!

به گزارش گروه رسانه های باشگاه فوتبال بارسلونا به نقل از شبکه راشاتودی، لوئیجی برونیارو شهردار ونیز در اظهاراتی عجیب تهدید کرد هرکس در میدان ها و اماکن عمومی شهر فریاد الله اکبر سر دهد، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

برونیارو در انجمن بین المللی کاتولیک در شهر ریمینی واقع در شمال شرقی ایتالیا گفت: ما باید تروریسم را شکست دهیم. اگر فردی در حال دویدن در میدان سن مارکو فریاد الله اکبر سر دهد، ما بسوی او تیراندازی می کنیم. سال گذشته گفتم ما این کار را پس از 4 هشدار انجام می دهیم؛ اما الان می گویم پس از 3 هشدار این کار را خواهیم کرد.

این سیاستمدار راستگرای ایتالیایی در ادامه گفت: ما آنها را قبل از آنکه خسارتی به ما وارد نمایند، مستقیم پیش خدا خواهیم فرستاد.

لازم به ذکر است اظهارات شهردار ونیز واکنش های زیادی را از سوی همکارانش به همراه داشته و موجی از نقدها را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است. شهردار شهر ریمینی ایتالیا با تمسخر اظهارات شهردار ونیز گفته است: طبق آنچه من شنیدم، به شهروندانم توصیه می کنم آهنگ رومانیا میا را درمیدان سن ماردوا نخوانند؛ کسی چه می داند؛ شاید آهنگ آن طبق آنچه از شهردار ونیز شنیدم تفسیر گردد!

همچنین رسانه های ایتالیا نیز اظهارات شهردار ونیز را تحریک آمیز قلمداد کردند.

منبع:باشگاه باشگاه فوتبال بارسلونا

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 271

به "هر کس الله اکبر بگوید به او شلیک می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر کس الله اکبر بگوید به او شلیک می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید