پس از مرگ سه مادر باردار، پزشک مربوطه ممنوع الکار شد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران/لرستان فرماندار ازنا از ممنوع الکار شدن پزشک معالج سه مادر باردار که فوت کرده اند، خبر داد.

پس از مرگ سه مادر باردار، پزشک مربوطه ممنوع الکار شد

حشمت بهمنی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شب گذشته یک مادر 23 ساله برای وضع حمل به بیمارستان امام علی(ع) ازنا مراجعه می کند که متاسفانه فوت می کند.

وی ادامه داد: متاسفانه این سومین مادر باردار است که در یک سال گذشته بر اثر قصور پزشکی در بیمارستان امام علی ازنا حین زایمان به دیار باقی می شتابد.

بهمنی تأکید کرد: مرگ این مادر باردار به علت کوتاهی و عدم هماهنگی و نداشتن تجربه کافی از طریق پزشک معالج رقم خورده است.

فرماندار ازنا گفت: پس از این اتفاق شورای تأمین شهرستان تشکیل و پیگیر ممنوع الکار شدن پزشک معالج شدیم و وی نمی تواند فعلا فعالیت داشته باشد.

وی شرح داد: پیگیر علت فوت این مادران باردار هستیم، دادستان شهرستان ورود کرده و خانواده های متوفی هم شکایت کرده اند و پرونده در حال بررسی است.

بهمنی با اظهار نارضایتی از کمبود پزشک متخصص در شهرستان ازنا، افزود: متاسفانه علاوه بر بحث زایمان در چندین مورد دیگر هم کمبود پزشکان متخصص باعث حوادث ناگواری شده است.

فرماندار ازنا گفت: از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان هم انتظار داریم که برای پزشکان متخصص با شبکه بهداشت و درمان ازنا همکاری بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1275

به "پس از مرگ سه مادر باردار، پزشک مربوطه ممنوع الکار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از مرگ سه مادر باردار، پزشک مربوطه ممنوع الکار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید