ویزای کانادا: برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، جدیدترین خبرهای به دست آمده از کانادا حاکی از این است که فرایند صدور دعوتنامه برای اسپانسرهای والدین به خاتمه رسیده است. دولت کانادا برای متقاضیان اسپانسری والدین یا پدر/مادر عظیم ها دعوتنامه صادر نموده و این متقاضیان هم اکنون کمتر از 60 روز فرصت دارند تقاضانامه کامل خود را ارائه کند.

ویزای کانادا: برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد

این برنامه مهاجرتی که به اختصار به آن PGP گفته می گردد به شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا که دارای شرایط هستند و بالای 18 سال دارند اجازه می دهد تا برای اخذ اقامت دائم والدین یا مادر/پدر عظیم خود اسپانسر آنها شوند. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا برای سال 2019 میخواهد از این طریق به 20 هزار نفر اقامت دائم دهد.

افراد علاقه مندی که می خواهند از این طریق اقامت والدین یا مادر/پدر عظیم خود را اخذ نمایند می بایست اول فرم Interest to Sponsor را در ژانویه ارائه نمایند. در 28 ژانویه امسال اداره مهاجرت کانادا 27 هزار فرم Interest to Sponsor را دریافت کرد. این فرم ها بر مبنای اولویت دریافت رسیدگی شدند و تعداد چنان بالا بود که ظرف کمتر از ده دقیقه ظرفیت تکمیل شد. اداره مهاجرت هم دعوتنامه ها را به ترتیب دریافت فرم ها صادر نمود.

روز 24 آوریل بود که اداره مهاجرت آغاز به صدور دعوتنامه ها کرد و در 27 آوریل این فرایند را به اتمام رساند. حالا متقاضیان کمتر از 60 روز فرصت دارند تقاضانامه کامل خود را ارائه کند. اگر شما فرم Interest to Sponsor را ارائه نموده اید اما دعوتنامه دریافت ننموده اید جای نگرانی نیست چرا که بنا به اعلام اداره مهاجرت کانادا اطلاعات تماس شما در اختیار این اداره هست.

در وبسایت اداره مهاجرت کانادا بعلاوه بیان شده است که چنانچه به اسپانسرهای بیشتری احتیاج بود در سال امسال پذیرای فرم های تمایل از طرف اسپانسرهای بیشتری خواهد بود. اداره مهاجرت در سال 2018 قصد داشت 10 هزار متقاضی دعوتنامه بفرستند ولی در انتهای ماه جولای این تعداد را به 17 هزار نفر رساند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1272

به "ویزای کانادا: برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: برای اسپانسرهای والدین دعوتنامه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید