اتفاقاتی که استراماچونی را مجاب به فسخ قرارداد کرد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران، سرمربی آبی پوشان که به دلیل نتایج شگفت انگیزش با این تیم و رساندن آن به صدر جدول بعد از 4 سال از محبوبیت بالایی نزد طرفداران این تیم برخوردار است، پیش از بازی با پیکان به صورت ناگهانی قراردادش را با استقلال فسخ شده دانست و جدایی اش از این تیم را اعلام نمود.

اتفاقاتی که استراماچونی را مجاب به فسخ قرارداد کرد

آنچه مسلم است استراماچونی یک شبه و یک ساعته به این تصمیم نرسید و قاعدتا باید سلسله اتفاقاتی افتاده باشد تا سرمربی استقلال تصمیمش را در چنین مقطعی عملی نموده باشد.

استراماچونی بعد از حضور در ایران و شروع همکاری با استقلال بعضا رفتارهایی از خود بروز می داد که نشان از عدم رضایت از پذیرفتن پیشنهاد همکاری با آبیها بود تا جایی که به نظر می رسید اگر زمان به عقب باز می گشت، وی در این تصمیم تجدید نظر می کرد.

با این وجود وی بعد از اولین جنگش در نشست خبری تبریز بدون مترجم با عصبانیت با حواشی بازی برخورد کرد، اما اعلام نمود قصد عقب نشینی نداشته، می ماند و می جنگد.

* سهمیه آسیا

گفته می گردد یکی از مواردی که خون استراماچونی را به جوش آورده، نحوه حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا می باشد. گویا در زمان مذاکرات باشگاه استقلال با استراماچونی فوتبال ایران بر این باور بوده که سهمیه ایران در آسیا 3+1 است و استرا با این تصور که تیمش به صورت مستقیم قرار است در آسیا حضور پیدا کند مسئولیت این تیم را پذیرفته. بعد از تعیین شدن حضور این تیم در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، استراماچونی از این موضوع نیز بسیار خشمگین شد.

* پیشنهاد از قطر

نتایج خوب استراماچونی در استقلال باعث شد تا باشگاه های ثروتمند حوزه خلیج فارس هم نظرشان به سوی وی جلب گردد. در همین رابطه بعضی اخبار تایید نشده حکایت از پیشنهاد اغوا کننده باشگاه الریان قطر به این مربی دارد که شاید این پیشنهاد نیز در تصمیم استراماچونی بی تاثیر نبوده باشد.

* فایل صوتی

بعضی از صحبتهایی که یکی از مسئولان تیم در مورد نقش کم استراماچونی در اوج گیری استقلال داشته به گوش او رسیده و حتی گفته می گردد یک فایل صوتی منتسب به این فرد نیز در اختیار استراماچونی قرار گرفته که در آن بیان داشته این تیم (استقلال) آنقدر خوب است که دست هر مربی حتی خود او هم داده گردد، نتیجه همین می شد.

* نحوه پرداخت پول

بی نظمی در باشگاه استقلال و به خصوص بی نظمی های اقتصادی و وعده های تحقق نشده زیاد نیز در تصمیم گیری استراماچونی نقش مهمی داشته است. دی مارتزیو خبرنگار ایتالیایی تاکید نموده است که استراماچونی قراردادش را روز ششم دسامبر (آدینه) فسخ نموده بود.

البته استراماچونی در این میان تنها روی پرداختی های خودش تاکید نداشت و در کنار پرداختی های خودش و سایر اعضای کادر فنی، به پرداختی به بازیکنان تیمش هم اهمیت می داد و این بی نظمی ها در پرداختی به بازیکنان هم دیده می شد.

* بسته شدن حساب های اقتصادی

بخشی از قرارداد استراماچونی به وی پرداخت شده اما گویا بانک ایتالیایی در مورد پول هایی که به حسب وی ریخته شده ابهام داشته و در نهایت حساب های سرمربی استقلال را بلوکه نموده که این موضوع به شدت وی را عصبی نموده است. اینها اتفاقاتی است که در ماه های اخیر در مورد استراماچونی روی داده تا وی را مجاب به جدایی از استقلال کند تا طرفداران این تیم به شدت از عملکرد مدیران مجموعه دلخور و نگران آینده تیم شان باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 103

به "اتفاقاتی که استراماچونی را مجاب به فسخ قرارداد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقاتی که استراماچونی را مجاب به فسخ قرارداد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید