اختصاص کاغذ یارانه ای برای ناشران فعال استان قزوین

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین از اختصاص تسهیلات کاغذ یارانه ای برای ناشران فعال استان اطلاع داد.

اختصاص کاغذ یارانه ای برای ناشران فعال استان قزوین

به گزارش ، محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ملاقات با هیئت مدیره تعاونی ناشران استان که در آستانه 14 تیر روز قلم صورت گرفت گفت: تمام ناشران دارای پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir و ارائه گزارش عملکرد طی سال های 97-98 و سال جاری درخواست های خود را بارگذاری نمایند و پس از تایید، کاغذ یارانه ای به آن ها اختصاص داده می گردد.

اسماعیلی اضافه کرد: کاغذ هایی که به وسیله سامانه توزیع در اختیار ناشران قرار می گیرد بر اساس قیمت تمام شده مورد تایید سازمان حمایت و کار گروه ساماندهی کاغذ است.

وی با اشاره به اینکه تعداد ناشران استان بیش از 50 ناشر است و تعداد اندکی از آنان فعالیت مستمر دارند اضافه کرد: ناشران فعال استان، پس از طی مراحل ثبت نام و ارائه مدارک مورد احتیاج پیروز به دریافت کاغذ یارانه ای برای انتشار کتب خود شده اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: ناشران ثبت نام نماینده از سال 98 تا کنون دو هزار و 464 بند کاغذ تحریر و بالک در ابعاد مختلف دریافت نموده اند که این موضوع موجب رونق فراوری کتاب در استان شده است.

به گفته اسماعیلی، تخصیص مجدد کاغذ به ناشران منوط به ارائه گزارش از سوی ناشر به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بازدید و شمارش کتب منتشره است.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 599

به "اختصاص کاغذ یارانه ای برای ناشران فعال استان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص کاغذ یارانه ای برای ناشران فعال استان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید