انتشار بروشور اتحادیه اروپا به زبان فارسی

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، اتحادیه اروپا در بروشوری درباره توافق هسته ای که آن را به زبان فارسی انتشار داد، تاکید نمود: با اتصال مجدد اقتصاد اتحادیه اروپا و ایران، رفاه و سعادت ایرانیان و اروپایی ها به طور یکسان افزایش خواهد یافت.

انتشار بروشور اتحادیه اروپا به زبان فارسی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیاست خارجی باشگاه فوتبال بارسلونا، اتحادیه اروپا در بروشوری درباره توافق هسته ای که آن را به زبان فارسی انتشار داد، با عنوان فصل جدید در روابط ایران و اروپا، به سخنان فدریکا موگرینی نماینده ارشد اتحادیه اروپا و نایب رئیس کمیسیون اروپا در سفر ماه آوریل 2016 به تهران اشاره و از برنامه جامع اقدام مشترک به عنوان آغازی برای روابط دیپلماتیک بین اتحادیه اروپا و ایران نام برده شده است.

در بخشی از این بروشور با عنوان اتصال مجدد اقتصاد ایران و اروپا آمده است: اتحادیه اروپا به عنوان یک قدرت مالی دنیای دارای بزرگترین بازار منفرد دنیا با بیش از 500 میلیون نفر جمعیت است. پیش از اعمال تحریم های هسته ای، اتحادیه اروپا با 28 کشور عضو خود مهمترین شریک تجاری ایران بود و با اتصال مجدد اقتصاد اتحادیه اروپا و ایران، رفاه و سعادت ایرانیان و اروپایی ها به طور یکسان افزایش خواهد یافت.

همچنین تاکید شده است: اتحادیه اروپا و ایران در خصوص همکاری به منظور مقابله با چالش های دنیای مانند تغییرات آب و هوا، مواد مخدر، مهاجرت و پناهندگی به توافق رسیدند.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 179

به "انتشار بروشور اتحادیه اروپا به زبان فارسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار بروشور اتحادیه اروپا به زبان فارسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید