برف روبی جاده مرد اوکراینی سوژه شد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، اقدام باورنکردنی یک مرد اوکراینی برای بازکردن جاده برفی منتهی به خانه اش به سوژه رسانه ها تبدیل شد. این مرد برای بازشدن جاده به پلیس زنگ زد و به یک قتل دروغین اعتراف کرد. او سپس به امید آنکه پلیس برای دستگیری اش، جاده برفی منتهی به خانه اش را باز خواهد کرد در خانه به انتظار ماموران پلیس نشست.

برف روبی جاده مرد اوکراینی سوژه شد

به گزارش خبرنگاران، بنا به گزارش پلیس محلی اوکراین در روز 13 فوریه این مرد اهل روستای گریبووا رودنیا که هویتش اعلام نشده به مرکز پلیس ملی این کشور زنگ زده و اعتراف کرد که یک قتل مرتکب شده است. او به پلیس گفت که با ناپدری خود درگیر شده و سپس یک چاقو به سینه اش فرو کرده و وی را کشته است. او در شرح شرایط ناپدری اش گفت که او روی زمین افتاده و نفس نمی کشد.

این مرد به پلیس گفت که در صورت حضور پلیس در خانه قصد دارد که خود را تسلیم نماید. پلیس محلی اوکراین با وجود برف سنگین در این روستا که چند روزی راه آن مسدود شده بود، برای دستگیری قاتل از ماموران راهداری درخواست کرد تا جاده را باز کنند. اما پس از آنکه ماموران پلیس در خانه این مرد حاضر شدند ناپدری این مرد را در حالی که سالم بود در خانه یافتند.

گفتنی است؛ این مرد به علت گزارش دروغ و اتلاف وقت کارمندان دولت اکنون با جریمه نقدی 4.30 دلاری روبرو شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 993

به "برف روبی جاده مرد اوکراینی سوژه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برف روبی جاده مرد اوکراینی سوژه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید