توسعه همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک و جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک از توسعه همکاری با جهاد دانشگاهی استان هرمزگان اطلاع داد.

توسعه همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک و جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان، ماشاءالله خنجی در نشستی که امروز یکشنبه 12 آبان با حضور دهیار کهتویه، معاون و کارشناس جهاد دانشگاهی برگزار گردید، گفت: شهرستان بستک ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد که در حوزه گردشگری آن طور که باید مورد استفاده قرار گرفته است.

او با اشاره به اینکه برگزاری دوره های آموزشی در شهرستان بستک در جذب گردشگر تاثیر دارد، اضافه کرد: با توجه به موقعیت این شهرستان با برنامه ریزی هوشمندانه و در راستای ارائه خدمات گردشگری اقدامات موثری می توان در این خصوص انجام داد.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک ادامه داد: این اداره آماده برگزاری دوره های تخصصی در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای ارتقای دانش و مهارت و آگاهی شهروندان دارد و با استفاده از ظرفیت های جهاددانشگاهی این مهم انجام می گردد.

در ادامه دلپسند معاون جهاد دانشگاهی هرمزگان به اهمیت مهارت محوری و توسعه آموزش ها اشاره نمود و اضافه کرد: جهاد دانشگاهی استان هرمزگان در راستای برگزاری دوره های آموزشی همکاری موثری با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داشته و عملکرد موفقی نیز از خود نشان داده است.

او با اشاره به لزوم توسعه همکاری های متقابل با ادارات شهرستانی میراث فرهنگی اضافه کرد: باید آموزش در این سه حوزه ارتقا یابد که می توان از آموزش کوتاه مدت و علمی کاربردی در راستای آموزش ها در حوزه های گردشگری و صنایع دستی با استفاده از توانایی جهاد دانشگاهی با طراحی دوره های پودمان آموزشی بهره برد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 32

به "توسعه همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک و جهاددانشگاهی هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک و جهاددانشگاهی هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید