خبرنگاران نماینده مجلس: مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تهران- خبرنگاران- عضو کمیسیون اجتماعی گفت: گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت سابقه و تجربه کافی در حوزه های صنعت معدن و تجارت دارد و گزینه مناسبی برای این وزارتخانه است.

خبرنگاران نماینده مجلس: مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد

حسن لطفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران درباره گزینه پیشنهادی وزارت صنعت و معدن گفت: حسین مدرس خیابانی نیروی وزارت صمت و قائم مقام معاونت بازرگانی داخلی، مدیرکل برنامه ریزی وزارت بازرگانی بوده و عملکرد مثبتی در این وزارتخانه از خود ارائه نموده و با توجه به سابقه بسیار خوب و تجربه کافی که در حوزه صنعت، معدن و تجارت گزینه مناسبی برای این سمت است و با اقبال نمایندگان روبرو می گردد.

نماینده مردم رزن اعلام نمود: با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی وزارت صنعت مدرس خیابانی تجربه و مسئولیت های مفید در این حوزه برعهده داشته و در مدت 3 ماهه سرپرستی خود به خوبی توانسته مجموعه را اداره کند به نظر گزینه مناسب است.

وی توضیح داد: مدرس خیابانی در بحث ساماندهی بازار خودرو با توجه به آشفتگی هایی موجود در این بازار، عملکرد مناسبی داشت ضمن اینکه وی در حوزه صنعت هم عملکرد خوبی داشته است به اعتقاد من به خوبی می تواند از پس مسئولیت این وزارتخانه برآمده و مجموعه وزارتخانه را به خوبی اداره کند.

علی جدی نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در گفت و گو با خبرنگاران درباره گزینه پیشنهادی وزارت صنعت و معدن گفت: حسین مدرس خیابانی در مدت 3 ماهه که به عنوان سرپرست وزارت صمت در این وزارتخانه حضور داشت، کوشش های زیادی انجام داده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس مدیریت آشفتگی بازار، واردات مواد اولیه تولیدنمایندگان را از مهمترین مسائل پیش روی وزارت صمت مطرح نمود و گفت: هنوز بخش عظیمی از این واردات در گمرک باقی مانده است که این موضوع نیازمند پیگیری است.

وی مطرح نمود: بحث دیگر ما در کمیسیون پیگیری حمایت های اقتصادی از صنایع توسط بانک هاست چرا که اخیرا بانک ها بسیاری از این موارد را متوقف نموده اند. ولی در عین حال گزینه پیشنهادی صمت در این مدت 3 ماهه سرپرستی خود، کوشش های خوبی انجام داده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اعلام نمود: وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت باید به کمیسیون صنایع بیایند و نمایندگان برنامه های وی و اینکه تیم کاری وی را آنالیز نمایند.

نایب رییس کمیسیون صنایع یادآورشد: بحث های فراوانی روی انتخاب تیم وی داریم و بعد از آنالیز این مسائل تصمیم گیری انجام می دهیم.

جدی توضیح داد: ما در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس با آقای مدرس خیابانی جلسه داریم و بعد از آنالیز برنامه های وی نظر نهایی خود را اعلام می کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 676

به "خبرنگاران نماینده مجلس: مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده مجلس: مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید