خرید خدمت سربازی سال آینده امکان پذیر می گردد؟

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران، رحیم زارع گفت: آن دسته از مشمولان غایب خارج از کشور که پنج سال از زمان فراخوان آنان به خدمت زیر پرچم می گذرد، در سال آینده تسهیلاتی جهت خرید خدمت سربازی آنان در نظر گرفته شده است.

خرید خدمت سربازی سال آینده امکان پذیر می گردد؟

سید محمدرضا میرتاج الدینی عضو دیگر کمیسیون تلفیق در این باره گفته بر اساس این مصوبه کسانی که از پیش از زمان مشمولیت آن ها در خارج از کشور بوده و چند سال است که از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می گذرد و در خارج به سر می برند به منظور اینکه برای تردد به کشور با مسئله ای روبرو نشوند می توانند خدمت سربازی خود را با قیمت 15 هزار یورو بخرند.

جریمه مالی برای اخلالگران مالی

زارع سایر مصوبات کمیسیون را به توضیح زیر گفت: اخلالگران مالی به وسیله قانون شکنی و تخلف از قانون، مالی کسب می نمایند، علاوه بر رد مال به همان میزان جریمه مالی برای آن ها در نظر گرفته می گردد.

10 هزار میلیارد تومان اوراق مالی از جمله اسناد خزانه جهت احداث و تکمیل طرح های نیمه تمام، مهار و تامین آب کشور با اولویت طرح های شهری و نیز برق و آب در اختیار شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو قرار گیرد.

وزارت آموزش و پرورش نیز موظف شد، از فروش اموال غیرمنقول مازاد خود جهت توسعه و تکمیل مدارس در منطقه ها محروم با اولویت مدارس خیرساز در استان ها و شهرستان ها یا منطقه خود اقدام کند.

وزارت جهاد کشاورزی نیز موظف شد در سال آینده تا سقف 20 هزار میلیارد تومان از اموال منقول و غیرمنقول مازاد خود را به فروش رسانده و با اولویت منطقه ها محروم در حوزه های کشاورزی و شبکه های آبیاری، زهکشی و آب و خاک صرف کند.

در یکی از مصوبات کمیسیون تلفیق مصوب شد در سال آینده هزینه هایی که خیرین برای ساخت پاسگاه ها و کلانتری ها انجام می دهند، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب گردد.

منبع: خبرنگاران

آخرین اخبار سیاسی و اجتماعی را در صفحه جامعه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1487

به "خرید خدمت سربازی سال آینده امکان پذیر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید خدمت سربازی سال آینده امکان پذیر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید