ساپینتو: من نگران تمام بازیکنان پرسپولیس هستم ، می دانیم پرسپولیس را چطور باید شکست بدهیم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دربی همواره یک بازی ویژه بوده اما مساوی برای هیچ تیمی مجذوب کننده نخواهد بود.

ساپینتو: من نگران تمام بازیکنان پرسپولیس هستم ، می دانیم پرسپولیس را چطور باید شکست بدهیم

به گزارش خبرنگاران ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دربی صد گفت: عید همه مبارک باشد. دربی همواره یک مسابقه ویژه و بازی بزرگ برای هر 2 تیم و طرفداران است. یک ویژگی خاص هم دارد و دربی شماره صد است. به این علت که هر 2 تیم می خواهند برنده باشند ویژه است و مساوی برای هر 2 تیم مجذوب نماینده نیست. تنها هدفمان همین است.

وی درمورد اینکه آخرین باری که استقلال پیروز شد در جریان بازی پرسپولیس را شکست بدهد در دوره وینفرد شفر بود و این تیم را با دوران شفر مقایسه می نمایند و با این تفاسیر چه قدر امیدوار به بردن دربی هستند، گفت: این هدف ما است .

سرمربی استقلال درخصوص اینکه برنده بازی فردا تا چه میزان برای قهرمانی شانس دارد، گفت: تیم برنده به قهرمانی نزدیک تر می گردد اما اکنون چیزی قطعی نیست. سپاهان هم بالای جدول و هم امتیاز ما است. خیلی وقت ها گفته ام این 3 تیم در بازی های به جای مانده ملاقاتهای خیلی سخت و مهمی را پیش رو دارند. به همین دلیل قدم به قدم که اولینش فردا است، بسیار سخت می جنگیم.

ساپینتو درمورد اینکه اگر خودش در بازی فردا سرمربی پرسپولیس بود، نگران کدام بازیکن حریف بود، شرح داد: فکر می کنم باید نگران همه بازیکنان حریف باشم . همانگونه که خود من حواسمان به همه بازیکنان پرسپولیس است. بازیکنان خوب و باتجربه ای دارند. ما هم چنین بازیکنانی و تیم قابلی داریم. در شرایط خیلی خوبی هستیم و امیدوارم بتوانیم این روند را با بازی های باکیفیت و نتایج خوب ادامه بدهیم.

وی درخصوص اینکه نگران نیست غرور ناشی از پیروزی 6 گله قبلی استقلال، روی کیفیت بازی فرده تاثیر بگذارد، گفت: اصلا زیرا بازیکنان ما بسیار متمرکز هستند. بازی با طرفدار را فراموش کردیم و در همان اولین تمرین در این هفته روی بازی با پرسپولیس متمرکز شدیم. تمام فکر و فکر مان روی بازی با پرسپولیس است. دقیق می دانیم چه می خواهیم و چه کاری باید انجام بدهیم تا ببریم. فقط روی این بازی تمرکز نموده ایم.

سرمربی استقلال درمورد اینکه آیا نگران اشتباهات داوری در بازی فردا نیست، بیان نمود: فکر می کنم پیغام حیدری خیلی باتجربه است. کارش را تا به امروز خیلی خوب انجام داده و خیلی جدی است و عملکرد شایسته ای داشته است. امیدوارم او و تیمش بازی خیلی خوبی داشته باشند. بدون هیچ اشتباهی برای ما و تیم حریف. نمی خواهیم به سود ما هم اشتباهی پیش بیاید.

سرمربی استقلال درمورد اینکه با توجه به پرداخت بدهی های خارجی باشگاه آیا اکنون اعضای این تیم در آرامش هستند، گفت: فقط روی بازی تمرکز نموده ایم مانند ملاقاتهای قبلی فقط روی این بازی و ملاقات بعدی تمرکز داشته ایم. اینگونه مسائل اطراف تیم است و سعی داریم خیلی به آن واکنش نشان ندهیم. این رفتار ما است و در سرانجام فصل زمان داریم در خصوص این موارد و خیلی چیزهای دیگر صحبت کنیم. فقط باید روی بازی فردا تمرکز کنیم.

او در رابطه با شایعاتی مبنی بر این که ساپینتو اگر قهرمان نگردد از استقلال جدا می گردد، با خنده بیان نمود: من درباره شایعات صحبت نمی کنم. فقط روی این بازی تمرکز می کنم.

سرمربی استقلال درباره حضور محدود طرفداران در استادیوم بیان نمود: این یک اتفاق و حسرت است اما به هر حال اینگونه تصمیم گرفتند. مثل ساعت بازی که در زمان گرم تری معین شده است اما خب این تصمیم را گرفتند و ما باید احترام بگذاریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1402 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1734

به "ساپینتو: من نگران تمام بازیکنان پرسپولیس هستم ، می دانیم پرسپولیس را چطور باید شکست بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو: من نگران تمام بازیکنان پرسپولیس هستم ، می دانیم پرسپولیس را چطور باید شکست بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید