صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به گزارش خبرنگاران، هفته تربیت بدنی از امروز (26 مهرماه) آغاز شده است. حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در آغاز هفته تربیت بدنی با حضور در دریاچه خلیج فارس در چیتگر در مراسم پیاده روی که از سوی فدراسیون همگانی برگزار گشت، شرکت کرد.

صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی

حمید سجادی در حاشیه این مراسم گفت: 26 مهرماه، روز ملی ورزش و تربیت بدنی را به هموطنان عزیزم تبریک می گویم. امیدوارم برای جامعه ورزش نیز مبارک باشد. امیدوارم هفته پیش رو هفته پرباری باشد و مجدداً با همایش های مختلف ورزشی و برنامه ریزی شده همراه بشود.

وی ادامه داد: انشاءالله با برنامه هایی که در پیش داریم پیام نشاط و شادابی را برای جامعه داشته باشیم. به قول معاون فرهنگی وزارت ورزش، امسال آغازی برای یک سال کار، تلاش و پویایی در ورزش باشد. با همین امید این هفته را آغاز کرده ایم. از همکاران در فدراسیون ورزش های همگانی، افشین مولایی و همکارانش در فدراسیون که ایستگاه های همگانی را به صورت نمادین طراحی کرده بودند بی نهایت تشکر می کنم.

وزیر ورزش و جوانان شرح داد: بر خود وظیفه می دانیم به بهانه هفته تربیت بدنی، این پیام را القا کنیم و سردمدار این تلاش و پویایی باشیم. مشارکت بیشتر در ورزش، حرکت و آمادگی جسمانی در دو سال گذشته تحت تأثیر قرار گرفت. بر خود وظیفه می دانم به عنوان خادم ورزش و جوانان در وزارت ورزش و جوانان، خود را به نوعی مسئول آمادگی جسمانی مردم بدانم و به فکر آن باشم.

سجادی افزود: نهضت به زیستی از طریق ورزش دستور کار است. بخش بزرگی از سبک نو زندگی، فعالیت های بدنی است. ما هم باید نشان دهیم همگام با تمام اتفاقات روز دنیا در ورزش هیچ عقب ماندگی نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1350

به "صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید