اخبار سیاسی

اقامتگاه مطلوب چینی ها در ایران

توریست چینی هدف اول بازار گردشگری ایران معین شد. تحقیقات میدانی فعالان بازار گردشگری ایران از اولین خواسته توریست های خارجی هدف اول جذب که شناسایی اقامتگاه های مطلوب آنها است خبر می دهد. طبق این تحقیقات گردشگران چینی به دنبال اقامت در اقامتگاه...

5 اسفند 1398

ارائه خدمات موردنیاز مردم؛ رمز موفقیت شرکت های دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان باید با رعایت استانداردها و نوآوری ها در بازارهای جهانی رقابت کنند و مشتری های بین المللی داشته باشند تا بتوانند صادرکننده محصولات به خارج از کشور شوند که اینها رمز موفقیت این شرکت ها است.

5 اسفند 1398

مخالفت اتحادیه عرب با دخالت های خارجی در لیبی

شورای اتحادیه عرب بر مخالفت خود با دخالت های خارجی در لیبی تاکید نمود.

3 اسفند 1398

رقم قرارداد ویلموتس و دستیارانش؛ بالای 112 میلیارد تومان برای 3 سال!

اگر رقم کلی قرارداد را به پول خودمان حساب کنید، بالای 112 میلیارد تومان می گردد. حالا او چقدر غرامت می خواهد؟ فدراسیون فوتبال می گوید خواسته ویلموتس 650 هزار یورو است.

2 اسفند 1398

تکذیب برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در سال 98

به گزارش خبرنگاران، بعد از استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال اعضای هیات رئیسه این فدراسیون روز گذشته جلسه ای را در حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار کردند. در این جلسه حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون به جای مهدی تاج انتخاب...

2 اسفند 1398

هند دیوارکشی مقابل حلبی آبادها را در آستانه سفر ترامپ شروع کرد

دولت دهلی نو برای پوشش دادن فقر و تنگدستی مردم این کشور در آستانه رئیس جمهور آمریکا اقدام به دیوار کشی مقابل مناطق فقیر نشین کرد.

1 اسفند 1398

نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش فردا سه شنبه 10 دی ماه همزمان با دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (2019 IKT) با حضور فعالان این حوزه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می گردد.

1 اسفند 1398

انتشار بروشور اتحادیه اروپا به زبان فارسی

اتحادیه اروپا در بروشوری درباره توافق هسته ای که آن را به زبان فارسی انتشار داد، تاکید نمود: با اتصال مجدد اقتصاد اتحادیه اروپا و ایران، رفاه و سعادت ایرانیان و اروپایی ها به طور یکسان افزایش خواهد یافت.

30 بهمن 1398

شرایط مالیات دهندگان در بودجه 99

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت در بودجه سال 99 فروش 100 هزار میلیارد اوراق خزانه را پیش بینی کرده گفت: این رقم در سال 1400 با سودش حدود 118 هزار میلیارد تومان است.

29 بهمن 1398

کمپینگ گردشگری گناوه افتتاح شد، بهره برداری از 5 طرح بندری

به گزارش خبرنگاران، استاندار بوشهر عصر سه شنبه در آئین افتتاح کمپینگ گردشگری گناوه گفت: توسعه گردشگری در استان بوشهر به عنوان یکی از اولویت های مهم در دستور کار است و در این راستا طرح های مختلفی را اجرا خواهیم کرد.

29 بهمن 1398

مذاکره خرید 20 فروند هواپیما از ژاپن، بوئینگ اشتیاق جدی برای حضور در بازار ایران دارد

بعد از ایتالیا، فرانسه و امریکا این بار قرعه به نام ژاپن افتاده و قرار است این کشور در کمتر از دو سال آینده حدود 20 فروند هواپیمای نو به ایران تحویل دهد.

28 بهمن 1398

نیویورک تایمز: بن سلمان به سبب ناامیدی از آمریکا راهبرد خود را تغییر داده است

یک رسانه آمریکایی تأکید کرد ناامیدشدن از آمریکا و حمایت های این کشور سبب تغییر در رویکرد و استراتژی ولیعهد سعودی شده است.

27 بهمن 1398

موانع و گلوگاه های مواصلاتی شمال رفع می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: گلوگاه ها و موانع موصلاتی شمال با فعال شدن و تکمیل پروژه های حوزه راه رفع می شود.

26 بهمن 1398

آمریکا به یک کشور فاشیستی تبدیل می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، الکساندریا اوکازیو-کورتز که در ماه های گذشته تنش های زیادی با دونالد ترامپ داشته، گفت: جامعه پیشرفته در ایالات متحده وجود ندارد، این کشور فاشیست می گردد و نیازهای تنها شهروندان ثروتمند را برآورده می نماید.

25 بهمن 1398

تجربه پیروز برندسازی مقصد نیوزلند با استفاده از گردشگری فیلم

در سال 2001، نخستین قسمت از فیلم سه گانه ارباب حلقه ها در 10 هزار سینمای سرتاسر جهان به نمایش درآمد. این فیلم با کوشش بازاریابان مقصد گردشگری نیوزلند در این کشور فیلمبرداری شده بود تا فرصت خوبی برای برندسازی مجدد نیوزلند ایجاد نماید. در حقیقت، تمامی سرزمین...

24 بهمن 1398

وزیر علوم: روش جدید حمایت اقتصادی کامل از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دیگر مقطع دکتری 6 تا 9 سال طول نمی کشد

وزیر علوم گفت: شرکت های سودده مکلف شده اند بخشی از سود خود را برای فعالیت های پژوهشی کاربردی اختصاص دهند، این رویه در ادامه به جریان مستمر کاربردی برای حمایت کامل اقتصادی از خاتمه نامه های تحصیلات تکمیلی تبدیل می گردد.

24 بهمن 1398

جهش70هزار تومانیِ جریمه ورود به محدوده ممنوعه

مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور از افزایش جریمه ورود به محدوده های ممنوع از 20 به 90 هزار تومان خبر داد.

23 بهمن 1398

چین، ژاپن و کره جنوبی خواهان از سرگیری مذاکرات هسته ای با کره شمالی شدند

رئیس جمهور کره جنوبی، نخست وزیر ژاپن و نخست وزیر چین خواهان از سرگیری گفتگوهای مربوط به برنامه اتمی کره شمالی شدند.

22 بهمن 1398

هشدار چین به آمریکا درباره اعزام کشتی جنگی

وزیر امور خارجه چین روز سه شنبه از آمریکا خواست در دریای چین جنوبی محتاطانه رفتار کند.

22 بهمن 1398

بحران گردشگری را چگونه پشت سر بگذاریم؟

ایسنا - نشست آنالیز اثر وقایع اخیر بر ورود گردشگران خارجی درحالی برگزار گردید که در واکنش به انتظارات و راهکارهای پیشنهادی تورگردان ها برای خروج از وضع پیش آمده در گردشگری، معاون گردشگری از اجرای برنامه اقدام فوری اطلاع داد و نماینده وزارت خارجه هم...

18 بهمن 1398
تعداد: (48)