اخبار سیاسی

شبکه ملی تشخیص زودرس و درمان سرطان پستان تشکیل می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) با اختصاص 80 میلیارد تومان برای ایجاد 12 مرکز استانی پیشگیری، غربالگری و تشخیص زودرس و درمان سرطان پستان در قالب شبکه ملی تشخیص...

21 خرداد 1401

اقدامات غیرانسانی آمریکا تهدیدی جدی برای حق مردم ایران در برخورداری از سلامت است

زهرا ارشادی سفیر و معاون نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در سخنانی با موضوع دستور کار بهداشت جهانی و سیاست خارجی، هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد تاکید نمود تقویت نظام های سلامت بدون بهبود زیرساخت ها و حصول اطمینان...

20 خرداد 1401

تورهای چین: برترین دانشگاه های چین برای تحصیل

برترین دانشگاه های چیناگر قصد دارید در برای ادامه تحصیل به کشور باستانی چین سفر کنید و در کنار آشنایی با فرهنگ و تمدن و تاریخ این کشور دارای تاریخ پر فراز و نشیب و طولانی در یکی از دانشگاه های آن مقاطع تحیلی بالا را طی کنید با خبرنگاران همراه باشید. با...

19 خرداد 1401

لایسنس اسپلانکنرم افزار اسپلانک

نرم افزار اسپلانکدر عصر دیجیتال کنونی، اگر چه مدیران امنیتی سازمان با وجود دانش و تجربه ای که دارند و می توانند حملاتی که رایج هستند را به خوبی شناسایی و برطرف نمایند، ولی به مرور این حملات و نفوذها با توجه به تولید بیش از پیش حجم زیاد داده ها و پیدا کردن...

16 خرداد 1401

درخواست رئیس سازمان مالیاتی از شهردار تهران برای نامگذاری مکان هایی به نام مالیات

تهران (پانا) - رئیس سازمان امور مالیاتی در ملاقات با شهردار تهران خواهان نامگذاری پروژه های مهم شهری از جمله بوستان ها، خیابان ها، میادین، پل ها و سایر اماکن عمومی شهری به نام مالیات شد.

13 خرداد 1401

زمان تحویل مسکن نهضت ملی

خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از شروع تحویل مسکن نهضت ملی از ماه های ابتدایی 1401 خاطرنشان کرد: بیش از 5 میلیون و 300 هزار متقاضی تا امروز در طرح نهضت ملی مسکن و طرح حمایتی دولت ثبت نام نموده اند.

7 خرداد 1401

کانگ: ایران در توسعه تکواندو دنیا نقش پررنگی داشته است

به گزارش خبرنگاران، سید حمید سجادی در این ملاقات گفت: استاد کانگ را به عنوان یک ایرانی می شناسیم، خاطرات خوبی از ایشان در ایران داریم چون زحمات زیادی برای تکواندوی ایران کشیدند.

22 اردیبهشت 1401

کشف سویه تازه کرونا در قبرس، تداوم شیوع کووید، 19 در خانواده سلطنتی سوئد

سویه جدیدی از کرونا در کشور قبرس شناسایی شده و بعد از ابتلای ولیعهد سوئد به کووید-19 چند روز بعد از مثبت شدن تست کرونای والدینش، خاندان سلطنتی سوئد امروز از ابتلای همسر ولیعهد به این بیماری خبر داده اند.

11 اردیبهشت 1401

650 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل راه آهن اینچه برون احتیاج است

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی از احتیاج به 650 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل زیرساخت های فاز یک لجستیک راه آهن اینچه برون اطلاع داد.

8 اردیبهشت 1401

تور ترکیه ارزان: وزیر دفاع ترکیه: خرید اس ـ 400 یک ضرورت است نه یک گزینه

وزیر دفاع ترکیه با بیان اینکه خرید سامانه اس ـ 400 یک ضرورت است نه یک گزینه، گفت: این سامانه ها به کسی آسیب نمی رسانند مگر اینکه به ما حمله گردد.

2 اردیبهشت 1401

خبر تازه سهمیه بنزین، سهمیه بندی تازه از 10 روز دیگر شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا نوایی لواسانی، سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش خبر از شروع طرح اختصاص سهمیه بنزین به هر کد ملی در 10 روز آینده داد.

28 فروردین 1401

پیوستن زارع پور به اینستاگرام

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از گذشت چند ماه از شروع حضور در راس این وزارتخانه به شبکه های اجتماعی داخلی و نیز اینستاگرام پیوست.

27 فروردین 1401

قدر سعید تشکری شناخته نشد

سیدمهدی شجاعی با تأکید بر اینکه قدر سعید تشکری شناخته نشد، می گوید: سعید تشکری نویسنده ای توانمند، پرکار و خستگی ناشناس بود. نویسنده ای که اگر نه در ایران این زمان که هر زمان در هر کجای دنیا می بود، این چنین دچار غربت و مظلومیت نمی شد.

22 فروردین 1401

رسیدن به توافق در مذاکرات وین امکا ن پذیر است

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه فرانسه در گفت وگویی با اشاره به این که رسیدن به یک توافق در پی مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین هنوز امکان پذیر است، گفت که زمان برای این کار رو به اتمام است.

21 فروردین 1401

افزایش درآمد هدفمندی یارانه ها، از محل درآمد های پنهان شرکت گاز

خبرگزاری خبرنگاران-بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 1401 , درآمد های هدفمندی یارانه ها از محل فروش داخلی و صادرات اتان، گاز مایع و گوگرد 26 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

20 فروردین 1401

سود سهام عدالت 1400؛ چقدر است و کی پرداخت می شود؟

پرداخت سود سهام عدالت از 10 روز دیگر یعنی اول اسفند ماه آغاز می شود و واریز سود ها همچون سال گذشته از طریق سجام انجام خواهد شد؛ بنابراین سهامداران تنها باید در این سامانه ثبت نام شان را تکمیل کرده باشند. البته اگر سال گذشته در سجام ثبت کرده اید و سود سهام...

7 فروردین 1401

مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی به شبکه های تحقیقاتی تبدیل گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، دکتر یونس پناهی در نشست دبیران هم اندیشی اساتید دانشگاه های علوم پزشکی در محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، در تعریف دانشگاه های نسل یک و تفاوت آن یا دانشگاه نسل سوم گفت: دانشگاه...

5 فروردین 1401

کشف اسرار برترین غذاهای دنیا در سفر

شهرهای مختلف دارای غذاهای متنوع و جالبی هستند بعضی از این غذاهای سنتی و محلی در حال فراموش شدن هستند. پس در این مقاله همراه با خبرنگاران به کشف برترین غذاهای دنیا می پردازیم.

27 اسفند 1400

محاصره و حملات نظامی راه چاره بحران یمن نیست

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه درباره تحولات اخیر مرتبط با یمن گفت محاصره و حملات نظامی راه چاره بحران یمن نیست و این گونه اقدام ها به افزایش دامنه تنش در منطقه می انجامد.

26 اسفند 1400

خرید خدمت سربازی سال آینده امکان پذیر می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، رحیم زارع گفت: آن دسته از مشمولان غایب خارج از کشور که پنج سال از زمان فراخوان آنان به خدمت زیر پرچم می گذرد، در سال آینده تسهیلاتی جهت خرید خدمت سربازی آنان در نظر گرفته شده است.

22 اسفند 1400
تعداد: (362)