اخبار سیاسی

گزارش، ادلب و آینده اردوغان

بعضی از تحلیل گران بر این باورند که اقدام مخاطره آمیز ارتش ترکیه در ادلب٬ می تواند به حیات سیاسی اردوغان و آکپارتی خاتمه دهد. اما واقعیت این است که حمایت ملی گرایان و محافظه کاران از اردوغان ادامه دارد و مداوما٬ او را به مداخله تشویق می نمایند.

20 فروردین 1399

سود سهام عدالت تا پایان اسفند پرداخت می شود، فعلاً ثبت نام جدید نداریم

خبرنگاران/البرز مدیر کل تعاونی سهام عدالت البرز با بیان اینکه برخی سایت های کلاهبرداری از افرادی که پیروز به ثبت نام سهام عدالت نشده اند به بهانه خرید و فروش سهام و یا ثبت نام جدید پول دریافت می کنند، گفت: با توجه به اینکه امسال هیچ ثبت نامی انجام نمی...

19 فروردین 1399

ژاپن موشک های پاتریوت خود را به اوکیناوا منتقل می نماید

خبرنگاران: دولت ژاپن در حالی که تنش ها در شبه جزیره کره افزایش یافته است خاطرنشان کرد که موشک های پاتریوت خود را برای استقرار دائم به اوکیناوا منتقل خواهد نمود.

17 فروردین 1399

انتشار کتاب دو جلدی سیره امام جواد(ع) تا خاتمه سال

به گزارش خبرنگاران، سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: بنیاد امام رضا(ع) در نخستین اقدام خود برای ترویج سیره و فرهنگ رضوی، موضوع نشر و کتابخوانی را در اولویت کار خود قرار داد، بدین صورت که یک مرکز تخصصی به نام انتشارات...

16 فروردین 1399

شبکه های اجتماعی ملزم به گزارش پست های نفرت پراکنی به پلیس شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، اعضای کابینه دولت آلمان لایحه ای را تصویب کردند که براساس آن شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و یوتیوب باید پست های حاوی نفرت پراکنی را به پلیس گزارش کنند.

16 فروردین 1399

پنتاگون: روسیه و ترکیه به نزاع نظامی در ادلب نزدیک می شوند

وزارت دفاع آمریکا می گوید که روسیه و ترکیه با درگیری نظامی در ادلب سوریه فاصله چندانی ندارند.

16 فروردین 1399

آماده توسعه روابط با کهگیلویه و بویراحمد در همه زمینه ها هستیم

استاندار ایالت امسک روسیه با بیان اینکه وقت آن رسیده که روابط کهگیلویه و بویراحمد ایران و امسک روسیه وارد مراحله عملیاتی گردد، گفت: در زمینه انعقاد قرارداد فرهنگی و توسعه گردشگری و مالی آمادگی های لازم را داریم.

16 فروردین 1399

کانادا: توضیحات عربستان درباره مرگ خاشقجی فاقد انسجام و اعتبار است

وزیر خارجه کانادا توضیحات عربستان درباره قتل جمال خاشقجی در داخل کنسولگری این کشور در استانبول را فاقد انسجام و اعتبار دانست.

15 فروردین 1399

تماس تلفنی سلطانی فر با ملی پوش المپیکی کاراته

وزیر ورزش و جوانان در تماس با ملی پوش المپیکی کاراته گفت که هیچ گونه نگرانی بابت پشتیبانی و تدارکات خود نداشته باشد.

15 فروردین 1399

پای ایرانیان چه شکلی است؟

طبق یک تحقیق، پای شبهه رومی و پای مصری بیش از 80 درصد جامعه آماری پای ایرانیان را تشکیل می دهد، علاوه بر این شکل پای نامتعارف در خانم ها حدود 22 درصد در هر دو پا و در آقایان حدود 4 درصد در هر دو پا بود.

14 فروردین 1399

دولت افغانستان: کاهش نیروهای آمریکایی تاثیری در شرایط امنیتی نمی گذارد

در حالی که قرار است پس از توافق آمریکا و طالبان فرایند تدریجی خروج نیروهای خارجی از افغانستان شروع گردد، رئیس جمهور این کشور گفت که کاهش 4 هزار نیرو تاثیری در شرایط امنیتی نخواهد گذاشت.

14 فروردین 1399

حمله بولتون به سیاست های ترامپ در قبال ایران و کره شمالی

مهر نوشت:مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید مدعی است ترامپ آنگونه که مدعی است به ایران فشار نیاورده و به همین دلیل راهبردش علیه این کشور رو به شکست است.

13 فروردین 1399

برنامه دولت برای خانه های خالی

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد ساماندهی بازار اجاره بها و سیاستگذاری وزارت راه و شهرسازی دراین خصوص، ضمن تاکید بر اینکه بازار اجاره همیشه توسط بخش خصوصی...

13 فروردین 1399

تسلیم رونوشت استوارنامه سفیر جدید ایران در برازیلیا، تأکید بر گسترش روابط ایران و برزیل

قائم مقام وزیر خارجه برزیل در تبادل نظر با سفیر جدید ایران، بر آمادگی این کشور برای توسعه مناسبات با تهران در حوزه های مختلف تأکید کرد.

11 فروردین 1399

هلال فجر؛ از اعزام کاروان های سلامت تا افتتاح پروژه های زیرساختی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری 26 عنوان برنامه محوری طی ایام دهه فجر در استان خبر داد.

4 فروردین 1399

آلمان بعد از خروج انگلیس موقعیت ویژه ای را در اتحادیه اروپا به لندن می دهد

وزیر امور اروپایی آلمان از تصمیمات برلین برای اعطای صندلی و موقعیت ویژه به انگلیس در اروپا بعد از خروج این کشور از اتحادیه اروپا اطلاع داد.

1 فروردین 1399

اختلاف نظرها در مورد پیشگیری کرونا در فرودگاه امام (ره)

در حالی که معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصالت و واقعی بودن یک فیلم منتشر شده درباره رصد و کنترل ویروس کرونا مسافران پروازاهای چین را رد می کند، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) این اظهارات را خلاف واقع، غیر کارشناسی و ناشی از عدم آگاهی معاون...

26 اسفند 1398

پامپئو: برای مذاکرات جدی با عراق درباره حضور نظامی آمریکا در این کشور آماده ایم

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای گفت، مایک پامپئو در تماس تلفنی با عادل عبدالمهدی خشم خود را از حملات مداوم علیه تاسیسات آمریکایی در عراق ابراز داشته است.

26 اسفند 1398

یاری بورس کالا به اجرای طرح ملی مسکن

حامد سلطانی نژاد، مدیرعامل بورس کالای ایران نخستین اقدام بورس کالا در حوزه مسکن را ورود به طرح ملی مسکن بیان کرد و گفت: دولت برای اجرای طرح ملی مسکن باید مبلغی را به پیمانکاران پرداخت کند در این زمینه به جای پرداخت پول به پیمانکاران با استفاده از مکانیسم...

25 اسفند 1398

دانشگاه پیغام نور می تواند نقش کلیدی در پیشبرد مدیریت سبز دانشگاهی داشته باشد

وزیر علوم طی یا صدور پیغامی در جشنواره ملی آموزش محیط زیست گفت: دانشگاه پیغام نور می تواند نقش کلیدی را در پیشبرد مدیریت سبز دانشگاهی و توسعه آموزش های محیط زیستی داشته باشد.

24 اسفند 1398
تعداد: (79)