عضو هیأت رئیسه فدراسیون: از پرداخت حقوق ویلموتس اطلاعات کاملی ندارم، برای امنیت تیم ملی در عراق AFC باید تصمیم بگیرد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، به هر حال شما می دانید مشکلاتی وجود دارد و شرایط تحریم که ما نمی توانیم پول مان را از فیفا بگیریم اگر این پول واریز گردد می توان راحت تر کار انجام داد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون: از پرداخت حقوق ویلموتس اطلاعات کاملی ندارم، برای امنیت تیم ملی در عراق AFC باید تصمیم بگیرد

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در مورد امنیت تیم ملی در عراق کنفدراسیون فوتبال آسیا و برگزارنمایندگان مسابقات باید تصمیم بگیرند.

به گزارش فارس، فریدون اصفهانیان در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی و در مورد اینکه 10 روز از اظهارات تاج در مورد پرداخت حقوق مارک ویلموتس می گذرد اما هنوز اتفاقی نیفتاده، گفت: در این رابطه اطلاعات کاملی ندارم اگر گفته باشند حتماً پرداخت می گردد.

وی در مورد اینکه چند روز پیش هم محمود شیعی دیگر عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال از این موضوع اظهار بی اطلاعی نموده بود و چرا این اتفاق می افتد، گفت: جلسه ای در هیأت رئیسه برگزار نشده که در این خصوص صحبت کنیم، جلسات هیأت رئیسه هر یک ماه یکبار برگزار می گردد و یا ممکن است بر اساس ضرورت برگزار گردد و برگزاری آن در اختیار رئیس فدراسیون فوتبال است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در مورد اینکه آیا برای پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی نگرانی وجود دارد گفت: به هر حال شما می دانید مشکلاتی وجود دارد و شرایط تحریم که ما نمی توانیم پول مان را از فیفا بگیریم اگر این پول واریز گردد می توان راحت تر کار انجام داد.

اصفهانیان در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است راه جدیدی پیدا گردد تا بتوانیم این پول را دریافت کنیم حقوق ویلموتس را پرداخت کنیم تا او عصبانی نگردد، گفت: قرار بود به وسیله دیگری پول را جور نمایند و حق الزحمه ویلموتس را بدهند اما چون جلسه ای نبوده ما در این مورد چیزی نمی دانیم. می خواستیم راهی پیدا کنیم تا پول فیفا را جایگزین کنیم اما از این راه دقیقاً اطلاع نداریم.

وی در مورد اینکه تیم ملی باید برای برگزاری بازی به عراق به این کشور برود و بازی های زیادی در آنجا به علت ناآرامی لغو شده گفت: در مورد لغو بازی باید کنفدراسیون فوتبال آسیا و برگزارنمایندگان مسابقات تصمیم بگیرند من زمانی داوری یکی از مسابقات عراق را بر عهده داشتم و فکر می کنم با کشور امارات بود چون عراق ناامن بود بازی را به یک کشور دیگر منتقل کردند که عمان بود.باید در این مورد مکاتبه گردد و صحبت گردد و نهایتاً اعتراضی که باید ایران داشته باشد به برگزارنمایندگان منتقل گردد. این مسائل باید در هیأت رئیسه مطرح گردد و ما چون جلسه ای نداشتیم نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در مورد اینکه رئیس فدراسیون عراق مدعی شده رئیس فدارسیون ایران در حضور نمایندگان AFC سفر به عراق و بازی در این کشور را امضاء نموده، گفت: من هیچ چیزی در این مورد نمی دانم البته صحبت های رئیس فدراسیون عراق مهم نیست، مهم AFC و فیفا هستند، این مراجع باید تصمیم بگیرند. در مورد امنیت آنها تشخیص بدهند. معلوم است که فدراسیون فوتبال عراق می گوید این کشور امن است اما این مورد را برگزارنماینده های مسابقه باید آنالیز نمایند.در مورد امضاء مهدی تاج من اطلاعی ندارم شاید این کار را نموده باشد.

اصفهانیان در مورد اینکه آیا می گردد جلسات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را در فاصله های زمانی کمتر و با تعداد بیشتر برگزار نمایند، گفت: این مسئله در اختیار ریاست فدراسیون فوتبال است و او می داند که جلسات چه زمانی برگزار شوند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در مورد اینکه برای بازی در عراق امنیت تیم ملی ما باید برقرار باشد تا بدون دغدغه با این تیم بازی کند، گفت: 100 درصد این اتفاقی است که باید بیفتد اما اینکه مهدی تاج کی نوشته و کجا امضاء نموده اطلاعات کافی ندارم.

اصفهانیان در پاسخ به این سوال که نظر خودش در مورد برگزاری جلسات هیأت رئیسه فدراسیون چیست، گفت: جلسات هیأت رئیسه با توجه به احتیاجها و مشکلاتی که وجود دارند باید برگزار گردد. این مسائل باید مطرح می شده و جناب تاج هم باید مورد آنالیز قرار می داد. روز و تاریخ برگزاری جلسات هیأت رئیسه بر عهده رئیس فدراسیون فوتبال است.

وی در مورد اینکه آیا تأمین امنیت تیم ملی در کشور عراق احتیاج به یک جلسه فوری دارد، گفت: مهدی تاج باید در این رابطه فکر کند و جلسه بگذارد موضوعات جلسه را به ما اعلام نمایند اما تا به حال چیزی گفته نشده است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در پاسخ به این سوال که شنبه قرار است رئیس فدراسیون فوتبال عراق به ایران بیاید و ممکن است در آن روز هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال جلسه ای داشته باشد گفت: احتمالش است، شاید!

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 15

به "عضو هیأت رئیسه فدراسیون: از پرداخت حقوق ویلموتس اطلاعات کاملی ندارم، برای امنیت تیم ملی در عراق AFC باید تصمیم بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیأت رئیسه فدراسیون: از پرداخت حقوق ویلموتس اطلاعات کاملی ندارم، برای امنیت تیم ملی در عراق AFC باید تصمیم بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید